Svatba za půl roku 2

Zadavatel: SeoExtra.cz | 2.5.2016 | Sport, volný čas, zábava

Tři měsíce před ...

Nejvyšší čas myslet na květiny. Pokud si ještě nejste jisti, co přesně byste chtěli, stačí, když si objednáte květinářů a aranžérů na váš svatební termín, detaily mohou být diskutovány a potvrzeny v průběhu předsvatebních komunikačního procesu. Je také dobré v tomto období zajistit si svatební odvoz, aby se nestalo, že na svou vlastní svatbu budete muset jít pěšky.

Toto všechno vám zabezpečí i naše svatební agentura v dostatečném časovém předstihu s portfoliem svatebních dekorací, kvalitních dekoratéry a květinářky a nabídkou svatební limuzíny nebo netradičních, ale zato úžasných veteránů. Každý si v naší nabídce vybere svému srdci blízké aranžmá, svíčky, svatební kytici, kytici pro družičky, svatební pírko pro ženicha, zda ostatní vysněné.

Dva měsíce před ...

Už máte celkem přesnou představu, jak by měla vaše svatba vypadat, proto je třeba se ujistit, že všechnu tuto naplánovanou krásu bude mít kdo archivovat. Najít člověka, který nádherné momenty zachytí navždy a dodá jim jiskru a náboj, není jednoduché. Můžete si porozhlédnout weby a blogy lokálních fotografů a dohodnout si s nimi schůzky. Nebo si v naší svatební agentuře podívat prezentace našich smluvních fotografů a kameramanů, porovnat jejich cenové nabídky a vybrat si, my už za vás dohlídneme, aby byly vámi vybráni fotografové, dostupní v termínu Vaší svatby.

Rovněž je nejvyšší čas setkat se s vizážistou a kadeřníkem, abyste zjistili, že v den svatby budete nezapomenutelná.
 

Jeden měsíc před ..

Je dobré mít připravenou hudbu pro obřad, ale i samotnou svatební hostinu. Dobrá hudební skupina, nebo DJ jsou základním kamenem celé zábavy. Nebo si jednoduše sedněte spolu se snoubencem a udělejte si playlist oblíbených písní na vašem iPodu, je to jednoduché a dává vám to totální kontrolu nad celkovou hudební produkcí, protože svatba bez hudby není svatba.
 

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712