Moderní asistentka Praha

Zadavatel: SUITU websites SE | 30.5.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Líbilo by se vám, kdyby za vás někdo udělal nezáživnou administrativní práci, a zároveň byste nemuseli zaměstnávat dalšího pracovníka? Získali byste prostor pro důležitější věci, své podnikání, rodinu, přátele či koníčky?

Pokud zní vaše odpověď ano, máme pro vás skvělou zprávu. Spustili jsme novou službu, díky které se již nemusíte starat o administrativní agendu. Moderní asistentka Praha vám pomůže s administrativou a nabízí i celou řadu dalších služeb. S její pomocí dosáhnete rychleji svých cílů, získáte prestiž a důvěryhodnost v očích zákazníků, ušetříte čas i peníze.

Záruka až 50 % úspory

Hlavní výhoda online asistentky spočívá v úspoře vašeho vlastního času. Online asistentka je dokonalá organizátorka, zvládne maximum pracovních úkolů z různých oblastí za minimální čas, dokáže rychlé reagovat a vyřešit jakoukoliv situaci. Zbaví vás stresu, zmatků a ušetří až 50 % času.

K tomu všemu vám odpadají náklady jako s klasickým zaměstnancem, kdy je nutné odvádět peníze státu, zajistit pracovní místo, výpočetní techniku a další věci nutné pro práci asistentky. V případě online asistentky platíte pouze za odvedenou práci neboli tehdy, pokud pro vás asistentka opravdu pracuje.

Témata: asistentky | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SUITU websites SE

Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
podpora@suitu.cz
+420 273 134 757
Obrázek uživatele Suitu-News
Specialista na tvorbu webových stránek. 
SUITU websites SE
Vinohradská 2165/48
120 00 Praha 2
Česká republika
obchod@suitu.cz
Tel: +420 273 134 757