Chcete mít účetnictví v pořádku? Nechte to na profesionálech!

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 30.5.2014 | Služby

Praha (Pressweb) - Živnostníci, malé či střední firmy, ale i nadnárodní společnosti – všechny tyto subjekty spojuje jedna věc – a sice zákonná povinnost, která nařizuje vést a mít v pořádku účetnictví. Pravdou je, že účetnictví rozhodně není nic lehkého a pro běžného smrtelníka je opravdu obtížné se v něm vyznat. Jestliže nechcete mít s účetnictvím problémy, raději se do něho sami nepouštějte a obraťte se na profesionály, kteří své práci rozumí. Poradíme vám, kde je hledat.

Daňové poradenství – zn. kvalitně, vždy a pro každého

Pokud chcete i vy mít jistotu, že vaše firma bude mít účetnictví v pořádku, můžete se obrátit na společnost SP Audit, s.r.o. Získáte v ní spolehlivého partnera, který se o vaše účetnictví dokonale postará a nejen to. SP Audit, s.r.o. je účetní firma, která vám poradí kdykoliv si nebudete jisti, nebo budete mít problémy či praktické dotazy. Jejich prací není jen přijít, spočítat a odejít. SP Audit s.r.o. na českém trhu působí od roku 1999, může tedy nabídnout stabilní zázemí a bohaté zkušenosti.

Co vše SP Audit s.r.o. umí?

Společnost se v první řadě specializuje na daňové poradenství. Nabízí profesionální zpracování daňového účetnictví. Kromě toho také poradí v případě problému, můžete si objednat i analýzu daňových rizik a další služby.

Auditorská činnost na špičkové úrovni

SP Audit, s.r.o. se zaměřuje také na provádění auditů. Provádí audity účetní závěrky vždy dle legislativního rámce České republiky. Výstupy prací vám může společnost dodat i v cizím jazyce. Auditoři umí provádět i audity mezitímních účetních závěrek v rámci provádění přeměn, slučování či rozdělování společností, problémem pro ně není ani audit účetních závěrek, které jsou spojeny s likvidací či konkursním řízením apod.

Proč je spolupráce s SP Audit, s.r.o. vyplatí?

Jestliže vsadíte na SP Audit, s.r.o., dočkáte se individuálního přístupu a špičkově odvedené práce. Nic dalšího snad není potřeba dodávat...

Témata: auditor, daňový poradce, účetní poradce, daňové poradenství, účetní firma | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.