Jaké pražské lokality jsou v současnosti nejzajímavější?

Zadavatel: Janák Karel | 30.4.2014 | Reality, bydlení
Sekyragroup - logo

Praha (Pressweb) - Mezi hlavní náplně práce developerských skupin působících na území našeho hlavního města, ještě před samotnou výstavbou projektu, patří výběr správné lokality. Protože už samotné umístění projektu v některé z pražských lokalit může rozhodovat o tom, zda projekt bude úspěšný a jednotlivé byty budou rychle vyprodané nebo nikoliv. A jaké lokality to v současnosti jsou?

Centrum nečekejte! Vyhledávané jsou spíše klidné lokality

Ještě před několika málo lety byly ve velké oblibě byty v rušných částech Prahy, co nejblíže k centru. V současnosti je ale situace poněkud odlišná. Stále častěji totiž po ubytování v Praze touží především mladší rodiny s malými dětmi. Pro děti není centrum města tou nejlepší lokalitou. Tito zájemci tedy hledají byty v klidnějších lokalitách blízkosti přírody. Nesmí ale chybět kompletní občanská vybavenost a dobrá dostupnost do centra. Co se týče vyhledávaných dispozic, jsou nejčastější volbou byty 3+kk a byty 2+kk Praha.

Městské části Praha 9 a 10 nabízejí ideální prostředí i podmínky

Vzhledem k umístění lokalit, jejich občanské vybavenosti a dostupnosti do centra je v současnosti velmi zvýšený zájem zejména o byty Praha 10 a byty Praha 9. Žádná z těchto lokalit není příliš blízko centra, ale má do něj skvělou dostupnost. Obě pražské části disponují kompletní občanskou vybaveností a nic vám tam nebude chybět. Navíc je v těchto pražských částech velké množství zeleně a parků, což rodiny s dětmi jistě ocení. Detailní popis a fotogalerii, jak se mění tvář Prahy 10, můžete najít v tomto článku.

Sekyra Group Real Estate má projekty v obou těchto částech

Developerská skupina Sekyra Group Real Estate je na pražském trhu jednou z nejstabilnějších developerských firem. Jako takový si je developer samozřejmě dobře vědom, o jaké lokality je v současnosti největší zájem a tak i tímto směrem vede své developerské projekty. Jedná se především o již zmíněné bydlení Praha 9 a byty na Praze 10. Proto má společnost Sekyra Group Real Estate v obou těchto částech Prahy své projekty. Konkrétně se v Praze 10 jedná o projekt Rezidence Korunní a na Praze 9 se jedná o projekt V Čeňku.

Témata: byty v Praze | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.