Nebojte se stěhování firem, dokážeme vám to

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 30.4.2014 | Služby

Praha (Pressweb) - Co si představíte, když dojde ke stěhování firem? Že to bude znamenat velký výpadek činností či výroby, že budete muset zapojit zaměstnance a hrozíte se poškození drahého majetku? Možná to platilo kdysi, ale dnešní stěhování firem je už úplně o něčem jiném. Musíte si jen vybrat správnou firmu, která má kvalitní stěhovací vozy s polstrováním a dobrou organizaci práce. Právě na ní hodně záleží. Běžnou součástí stěhování je obhlídka terénu technikem, který doporučí vhodný způsob a nabídne možnosti šetrné dopravy. Nemusíte shánět krabice ani balicí fólie. Dobře vybavené firmy vám to poskytnou zdarma. Nabízí to samozřejmě i firma Arslan, která se stěhováním firem zabývá.

Součástí stěhování firem je i přistavení kontejneru na vyřazené věci a poskytnutí skartovacího zařízení pro likvidaci písemností. Postaráme se i o ekologickou likvidaci vyřazené výpočetní techniky. Nejen, že vám zdarma zapůjčíme krabice a fólie, ale postaráme se o demontáž a následnou montáž nábytku, který je určen ke stěhování. Vaši zaměstnanci nemusí odpojovat kabely od výpočetní techniky. Pracovníci firmy Arslan to udělají za vás a vše zase odborně připojí. Stěhování firem bude pro vás jen drobnou změnou v běžném pracovním režimu. Máme vybavení i pro stěhování těžkých a velkých předmětů o hmotnosti nad 100 kilogramů, jako jsou trezory, těžký nábytek, stroje, klavíry a pianina.

Stěhování firem prostřednictví firmy Arslan má i další výhody. Při dopravě v Praze máte ujeté kilometry zdarma. Není rozdíl v ceně při stěhování ve všední den či o víkendu. Naši pracovníci vždy dohlíží na správné zabalení, aby minimalizovali poškození. Vše je navíc řádně pojištěno. Služba stěhování firem zahrnuje i tzv. rychlé stěhování, kdy vás přestěhujeme do 24 hodin. Na telefonu jsme 24 hodin denně. A co dalšího? Po stěhování vám můžeme odvézt odpad, vyklizené prostory uklidíme a zajistíme vlastními silami zednické práce na opravy. Firma Arslan zajišťuje stěhování firem nejen v Praze, ale i na dalších místech v Česku. Přestěhuje vás i do zahraničí.

Témata: stěhování firem | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300