Jaké spodní prádlo je pro muže nejvhodnější? A jak to vidí ženy?

Zadavatel: Janák Karel | 30.4.2014 | Obchod, e-commerce
Trenýrkárna - logo

Praha (Pressweb) - Na kvalitě spodního prádla rozhodně záleží. Vliv má spodní prádlo především na to, jak se během dne cítíte. Svou roli hraje také v sexuálním životě. Pokud dojde na intimní chvilky, ženám i mužům rozhodně záleží na tom, jak ten druhý vypadá. Přinášíme malý přehled top modelů pánského spodního prádla.

Boxerky jsou číslo jedna 

Zajímavé je, že mezi muži a současně také mezi ženami, se na přední příčce žebříčku popularity dlouhodobě drží boxerky. Důvodů k tomu je hned několik. Pánské boxerky mají pohodlný střih, který sedí většině postav. Muži na nich oceňují především střih. Boxerky obepínají zadeček a jejich krátké nohavičky na těle dobře drží. Ženy oceňují sexy vzhled. Pokud má muž na sobě boxerky, vypadá elegantně a upraveně. Mezi nejpopulárnější se v současné době řadí boxerky Diesel. Vyrobeny jsou z kvalitní bavlny s příměsí elastanu, takže dobře sedí. Navíc mají i širokou gumu. Jejich výhodu je i rozmanitý výběr barev a potisků.

I trenky se drží na špici

Oblíbenosti se těší i klasické trenky. Muži na nich oceňují především volnější střih. Pozor je ale nutné dávat na jejich velikost. Musí dobře sedět. Pokud muž zvolí větší velikost, trenky jsou pod kalhotami vidět. I ženy mají trenky rády. Muž s dobře padnoucími trenkami vypadá mužně. Oblibě se těší trenky Represent. Dokazuje to fakt, že se trenek této značky prodá v České republice ročně i více než 100 000 kusů.

Slipy? Ano, ale…

Třetí nejoblíbenější jsou slipy. Pravdou ale je, že mnoho mužů se jim vyhýbá. Pokud totiž není zvolena vhodná velikost, slipy škrtí a nejsou na těle příjemné. Ženy na slipech oceňují, že zvýrazňují pánské přirození. Vše ale musí vypadat přirozeně.

Kde se nakupuje nejčastěji?

Ženy na to přišly už dávno, muži až v poslední době. Na kvalitě spodního prádla totiž velice záleží. Důležité je vybírat kvalitní dámské i pánské spodní prádlo. Dobrou volbou je, vsadit na osvědčené značky, které mohou dokázat kvalitu svých výrobků. Mezi nejoblíbenější prodejce spodního prádla patří v ČR e-shop trenyrkarna.cz. Tento obchod provádí například i testování zboží. Více informací najdete zde a kvalitu zboží dokládá certifikáty. Ty jsou k nahlédnutí zde.

Testy spodního prádla Represent
Testy spodního prádla Represent
Témata: spodní prádlo je pro muže | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.