Profesionální webové stránky zcela zdarma

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 30.4.2014 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Tvorba webových stránek je stále velmi žhavé téma. Internetových stránek denně přibývá a tento trend se dá očekávat i do budoucna. Ne každý uživatel internetu je však schopen vytvořit si webové stránky svépomocí nebo ví, jak to lze realizovat snadno. Jedná se o složitý proces, pro který je potřeba mít určité znalosti. Jelikož jde o tvorbu webových stránek stále větší zájem, vznikají nové služby, které umožňují vytvoření stránek velice rychle a jednoduše, ať už se jedná o osobní prezentace, nebo webové stránky firemní a profesionální, jež slouží ke komerčním účelům.

Kvalitní webové stránky

Služeb pro tvorbu webových stránek lze využít několik. Jejich kvalita se však značně odlišuje, což má vliv na výslednou podobu stránek i uživatelský komfort. Jedním z nejzajímavějších projektů v této sféře jsou Netstránky.cz, díky kterým si může uživatel vytvořit rychle a bez složitých procesů vlastní webové stránky zdarma, aniž by měl jakékoli znalosti programování, webdesignu apod.

Webové stránky zdarma i za poplatek

NetStránky nabízí nástroj, který je k dispozici přímo na webu a jehož použití je naprosto snadné. Pro vlastní webové stránky není potřeba instalovat žádný redakční systém a není potřeba mít zaplacen hosting. Základní varianta webových stránek je provozována zdarma. To znamená, že zájemce, který by si rád vytvořil osobní prezentaci, neplatí nic za zhotovení, ani za hosting. Webové stránky zdarma je možné využívat pro osobní účely. Jestliže klient vyžaduje náročnější stránky, i v tomto případě je možné služeb využít. V rámci placených tarifů lze vybrat ze dvou (nekomerční a komerční), které budou splňovat potřebné požadavky. I přesto jsou ceny stále nízké, oproti konkurenčním službám a využití jiných způsobů tvorby webových stránek.

Webové stránky v praxi

Webové prezentace na NetStránky.cz fungují na principu předpřipravených šablon, které lze kdykoli v průběhu provozu měnit. Vybírat lze z několika šablon, které hodnotíme jako povedené a uživatelsky přívětivé. Web může být provozován na vlastní doméně, kterou si musí uživatel zajistit zvlášť nebo na některé z připravených domén. Web je vytvořen prakticky ihned, jakmile si uživatel vybere šablonu a provede registraci. Poté je přesměrován do administrace, ve které může web spravovat, přidávat texty a upravovat konkrétní prvky webu. V základu je pro běžné užívání vše připraveno a i začátečník získá plnohodnotný web. Nicméně i nastavení webových stránek lze podle požadavků měnit. Celková práce s administračním rozhraním je snadná, rychlá a přehledná.

Založte si webové stránky tímto způsobem, i když nemáte žádné zkušenosti a chcete se vyhnout případným komplikacím, které jsou spojeny s vývojem vlastních stránek či jen přizpůsobováním šablon. Zvládne to opravdu i laik a postupem času objevíte sami, jaké možnosti úprav vám webové stránky nabízí.

Témata: webové stránky, webové stránky zdarma, založte si webové stránky

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.