3 důvody proč myslet na své zdraví

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.3.2020 | Potraviny, tabák

Elektronické cigarety se stávají stále oblíbenějším doplňkem mladších i starších kuřáků. Nehraje v tom roli pouze zdraví a ohleduplnost ke svému okolí ale také fakt, že se elektronické cigarety stávají trendy a módní záležitostí. My vám nabídneme rovnou tři velké důvody, proč byste měli o koupi elektronické cigarety přemýšlet.

Elektronické cigarety šetří peníze

Hned tím prvním přitom je fakt, že elektronické cigarety šetří. A to ohromnou spoustu peněz. Koupě samotné cigarety je poměrně vysoká investice v rámci tisíce korun. Zásadní ale je, že tělo cigarety zůstává na dlouhou dobu a nadále si budete doplňovat jen spalovací náplně, které jsou podstatně levnější a jejich spotřeba je minimální.

Za stejné peníze jako byste koupili například trojici kartonů cigaret tak máte v kapse jednu, kterou budete moci neustále používat a doplňovat do ní pouze náplně, které se pohybují v rozmezí několika krabiček standardních cigaret, ale vydrží mnohem déle.

Velký výběr možností a doplňků

Elektronické cigarety si může víceméně kdokoliv upravit podle svých vlastních představ. Mimo samotného spalovacího těla cigarety najdete i další spoustu doplňků. Ideálně hledejte v internetových obchodech s kompletním sortimentem jako e-cigo.cz.

V nabídce zcela běžně najdete různé barevné a tvarové provedení elektronických cigaret, ale především také specifické kousky jako například gripy na držení cigarety, koncovky pro nasávání a další velice užitečné vychytávky.

Ohled k vašemu zdraví a okolí

Elektronické cigarety především neprodukují dehet. Ten vzniká při spalování tabáku, svým pachem obtěžuje okolí a rovněž má na okolí, a především přímo na vás velice negativní zdravotní dopady. Mimo samotného dehtu navíc můžete postupně regulovat dávku nikotinu v cigaretě a tím se postupně zbavovat dlouho táhlé závislosti, aniž byste svému tělu způsobili šok.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667