ERGO boduje s pojištěním Bezpečný domov!

Zadavatel: Janák Karel | 30.3.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Pojištění majetku je v České republice stále podceňováno. Majitelé nemovitostí bez pojištění riskují velké problémy. Důvod, proč si pojistky neuzavírají? Vysoká cena a pro klienta nevýhodné podmínky. Neplatí to ale ve všech případech. S pojistkou, která přináší pro klienty výhody, přichází pojišťovna ERGO. Její majetkové pojištění Bezpečný domov si získává stále větší popularitu. Proč?

Přes 11 000 spokojených klientů

Pojištění Bezpečný domov si u ERGO pojišťovny sjednalo už přes 11 000 klientů. Oblíbené se stalo pro jeho podmínky a bonusy, které pojišťovna k základní pojistce přidává. Pojištění Bezpečný domov se vztahuje na movité věci a další vybavení, jako jsou například stavební součásti přiléhající k vnitřním prostorám bytu, optické přístroje, anténní a rozhlasové systémy aj. V pojistce jsou zahrnuty dokonce i cennosti a peníze v hotovosti, vztahuje se také na domácí a drobná zvířata. Pojišťovna se zavazuje klientovi vyplatit škodu v případě, když dojde ke zničení či poničení věcí například během živelní pohromy, jako je vichřice, silný mráz apod. Kompletní podmínky jsou uvedeny ve VPP pro pojištění domácnosti.

Sjednání online a další výhody

K pojistce přidává ERGO tyto výhody:

  1. varovné SMS při nepřízni počasí
  2. asistenční služba 24 hodin denně
  3. zdarma pojištění odpovědnosti (více se o pojištění odpovědnosti dozvíte zde)
  4. pojištění bez limitů na elektroniku, sklo a stavební součásti
  5. pokud je klient rodičem studenta do 25 let, pojištění se vztahuje i na jeho domácnost (je pojištěn také privát či kolej, kde student bydlí)

Pojištění Bezpečný domov sjednají klienti pohodlně online. Sjednání pojištění domácnosti online zabere jen několik málo minut. Pojistka se totiž počítá na základě velikosti obytné plochy.

Proč sjednat u ERGO pojišťovny?

Pojišťovna byla založena v roce 1994, má na trhu stabilní postavení. Kromě pojištění Bezpečný domov nabízí také výhodné pojištění nemovitosti, majetku a specializuje se také na cestovní pojištění. Má členství v mezinárodní skupině ERGO, která patří k největším pojišťovacím skupinám v Evropě.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon 01.jpg37.31 KB
Image icon 02.jpg21.64 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.