AZ RENT – půjčovna vybavení na zahradní oslavy

Zadavatel: Janák Karel | 30.3.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Společnost AZ RENT je na tru poměrně krátkou dobu. Své založení datuje od roku 2015, ale je jedním z předních specialistů na půjčování zahradního vybavení pro pořádání zahradních oslav. V této oblasti nabízí kompletní servis, tedy pronájem vybavení a techniky, včetně dovozu, instalace a uvedení do provozu. I přes svou poměrně krátkou historii už si firma AZ RENT vybudovala široký okruh stálých klientů. Co nabízí?

Párty stany jako základ nabídky

Základní část nabídky AZ RENT tvoří párty stany. Tyto stany se využívají všude, kde je zapotřebí zastřešit volný venkovní prostor. Tedy nejen na zahradní oslavy, ale i na festivaly, trhy, koncerty a další. Všude tam, kde by počasí mohlo zkazit průběh nebo harmonogram akce. Dlouhodobá předpověď počasí není vždy přesná a párty stany zajistí úkryt před sluncem, větrem i deštěm. Jak funguje dlouhodobá předpověď počasí, se podívejte ZDE. Zapůjčení stanů firma nabízí fyzickým i právnickým osobám.

Nůžkové i trubkové stany

AZ RENT nabízí 2 druhy párty stanů. Prvním druhem jsou nůžkové stany. Nůžkový stan je moderním zastřešovacím systémem, který využívá unikátní konstrukci. Při vývoji konstrukce byl kladen zvýšený důraz na rychlou a snadnou montáž a přitom zachování maximální pevnosti celé konstrukce. Nůžkové stany jsou nabízeny v rozměrech 3x3 nebo 6x3m. Dalším druhem stanu v nabídce je trubkový stan. Pro tento model je hlavní předností variabilita jeho využití. Může sloužit jako jídelna, kuchyně nebo společenská místnost. Materiál plachty u stanů je z odolného PVC.

Kompletní příslušenství pro zahradní akce

Pronájem párty stanů je hlavní službou společnosti AZ RENT, ale rozhodně ne jedinou. Firma nabízí k pronájmu kompletní sortiment produktů a technologií pro pořádání zahradních akcí. Vybírat lze zahradní nábytek, pivní sety s výčepním zařízením a chlazením, pronájem grilu a množství dalšího vybavení, které je zapotřebí. Součástí nabídky je i dovoz objednaného zboží s možností postavení stanů, pivních setů i zapojení grilu a výčepního zařízení.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon 01.jpg22.68 KB
Image icon 02.jpg21.8 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Kontaktní osoba: Janák Karel
janak@jakopes.cz
Služby PR, reklamy a linkbuildingu na internetu.