AZznačky: Specialisté na svislé a vodorovné dopravní značení

Zadavatel: Janák Karel | 30.3.2016 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Sháníte dopravní značení? V tom případě se obraťte na někoho, kdo vám nabídne ucelený sortiment a zároveň zajistí veškeré služby, které byste v souvislosti s realizací mohli potřebovat. Nikoho takového neznáte? Firma AZznačky nabízí prodej i pronájem dopravních značek a zároveň se zabývá realizací projektů dopravního značení. S podrobnostmi vás seznámíme v tomto článku.

Společnost AZznačky vstoupila na trh v roce 2006 a během své působnosti realizovala množství větších i menších zakázek. Profesionálové mají spoustu zkušeností a zakládají si na individuálním přístupu ke klientům. Vždy se snaží o cenově přijatelné řešení, které stoprocentně uspokojí požadavky zákazníků. O průběhu zakázky budete průběžně informováni prostřednictvím moderního monitorovacího systému Venzeo. Hlášení obsahuje GPS souřadnice, čas a údaje o pracovníkovi, který nahlásil stav zakázky.

Potřebujete svislé dopravní značení?

V nabídce najdete svislé dopravní značení, které odpovídá platné legislativě – výstražné, příkazové, zákazové, informativní, upravující přednost a dodatkové tabulky. Firma AZznačky se zabývá prodejem, pronájmem, údržbou, likvidací a projekty svislého značení.

Realizace vodorovného dopravního značení

AZznačky vám vyjde vstříc také v případě vodorovného dopravního značení. Firma realizuje dopravní značení vodorovné na silničních komunikacích, v obchodních zónách, logistických centrech, průmyslových areálech a dalších místech. Pracovníci používají moderní postupy a technologie, které garantují vysoce kvalitní výsledek.

Dopravně inženýrské opatření

V rámci komplexních služeb v oblasti dopravního značení se můžete na AZznačky obrátit také v souvislosti s projektem dopravního značení – DIO, který může vyžadovat odbor dopravy. Chcete-li se o projektech dozvědět další informace a podívat se na reference, zamiřte na www.azznacky.cz.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon 01.jpg10.3 KB
Image icon 02.jpg36.57 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.