Odkup palet pomáhá podnikatelům ušetřit

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 30.12.2014 | Služby

Praha (Pressweb) - Žádný větší obchod se neobejde bez dobře fungující logistiky. Logistika zase nemůže operovat bez palet, které ji pomáhají přepravit zboží na místo určení, tedy co nejblíže k rukám zákazníka. Touto cestou se tak ročně využije na českém území tisíce palet, které však nemusí nutně skončit ve spalovnách ve chvíli, kdy už jich není potřeba. Podnikatelům se nabízí daleko efektivnější způsob jejich likvidace, a to výhodný odkup palet.

Odkup palet umožňuje zhodnotit část investic podniku šetrným způsobem. To ocení především ti, kteří se snaží skutečně přemýšlet nad tokem peněz ve vlastní firmě, a tak šetřit finance, které nejsou ani při největší prosperitě bezedné. „Odkup palet nabízíme za velmi výhodných podmínek, a to včetně jejich svozu. Věřím, že tak pomáháme českým společnostem účinně využívat jejich zdroje“, popisuje Václav Kaleja, majitel firmy Europal Tůmovka, která odkup palet poskytuje.

Právě u této společnosti si navíc může zákazník objednat i opravu palet či výrobu palet zcela nových. Protože se jedná o renomovanou firmu, která je lídrem na tuzemském trhu, dočká se tak každý zájemce nadstandardních služeb a především jistoty, že palety splňují veškeré bezpečnostní normy a předepsané technické parametry.

A jaké palety jsou pro odkup palet vhodné? Je v zásadě jedno, zda vlastníte EUR palety nebo standardní palety vhodné především pro vnitrostátní přepravu. Europal Tůmovka zkupuje palety bez rozdílu, pokud disponují určitou kvalitou a tedy i reálnou budoucí využitelností.

Nemůžete se i vy ve skladu ani hnout? Chcete nakoupit nové palety a vyměnit je za staré, aniž byste zbytečně utráceli? Obraťte se na spolehlivý Europal Tůmovka, který pro Vás zajistí prodej, opravu i odkup palet za zajímavé ceny. Právě s touto službou můžete podnikat úsporně.

 

Témata: odkup palet | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300