Pořád Vaše stránky nemůže nikdo najít?

Zadavatel: SeoExtra.cz | 28.1.2017 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Už ztrácíte naději a chcete vše pustit k vodě? Nevzdávejte to. K úspěchu postačí kvalitní SEO optimalizace.

Vyhledávače budou na vaší straně

Sami to určitě znáte z praxe. Do vyhledávače napíšete dané heslo, které vás zajímá, a během sekund se na vás vynoří miliony výsledků. Musí vám být tedy jasné, že weby, které se zobrazují na přední stránce, mají mnohem větší úspěšnost, než weby, které by člověk jen těžko na posledních stránkách dohledal. Napadlo vás někdy, že se dá pozice webu ve vyhledávačích nějakým způsobem ovlivnit? Opravdu je to tak, důkazem je optimalizace pro vyhledávače, která je na to přímo zaměřená. Jedná se o úkon, který zajistí, že se váš web bude zobrazovat, co možná nejvýše to půjde, a tím pádem bude mnohem víc navštěvovaný a zkrátka úspěšnější. Dovolte odborníkům ze SEOlight, aby se postarali o to, aby vyhledávače stály vždy na vaší straně.

 

Nejčastěji používanější vyhledávače

Optimalizace webu se provádí zejména pro ty nejpoužívanější české vyhledávače, a to pro Google a Seznam. Odborníci mají přístup ke statistikám, a proto moc dobře vědí, jaká hesla jsou nejčastěji zadávána a na jaká klíčová slova se tedy v rámci optimalizace zaměřit. Na tato klíčová slova poté nechají napsat požadované množství PR článků, do nichž budou poté vkládány zpětné odkazy, bude tedy docházet k takzvanému linkbuildingu. Určitě si říkáte, zdali je to vůbec správné, zdali s tím nemají vyhledávače problém. Vůbec se o to nemusíte bát, PR články jsou psány copywritery, nikoliv počítačem, tedy strojově. Jedná se tedy o originální texty, které splňují všechny podmínky, které vyhledávače mají. Optimalizace pro vyhledávače je tedy v podání SEOlight opravdu bezpečná a spolehlivá.

Optimalizace je poměrně náročný proces, a proto je na místě to nechat na zkušených odbornících. Seznamte se avšak alespoň se základními kroky, které jsou součástí optimalizace:

  • Návrh klíčových slov
  • SEO analýza webu
  • Psaní revolučních a tematických PR článků
  • Linkbuilding
  • Publikování článků na webu
Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon search-engine-optimization-1359429_1920.jpg251.76 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712