Návod, jak si najít nové přátelé, flirt, či lásku.

Zadavatel: Magieprirody.cz | 30.1.2015 | Média, marketing
chci rande

Praha (Pressweb) - Spojením seznamky a facebookových prvků se zrodil server, který odpovídá potřebám nejen dnešní mládeže. Propracovaný profil s nástěnkou, možnost sdílení fotek a videí, vyhledávač lidí v okolí a chatovací místnosti. Web chcirande.cz na http://www.chcirande.cz se pomalu rozjíždí a nabírá první desítky uživatel. Za nedlouho na stránkách budeme randit všichni. I vy můžete prostřednictvím serveru www.chcirande.cz potkat svojí pravou lásku.

Registrace zdarma

A to úplně nejlepší? To všechno je pro Vás připraveno úplně zadarmo. Stačí na hlavní straně klasicky zvolit, že byste se chtěli zaregistrovat, a už to jede. Stránka Vás provádí registrací pomocí několika po sobě jdoucích oken s typickými otázkami. Promyslete, kdo jste, koho hledáte, v co věříte atd.  Zda jsou pro Vás lepší muži, nebo naopak ženy J všechno pozorně vyplňte do profilu, hrajte si.

Nejen seznamka s fotkami
Registrace je za Vámi, teď už můžete zvelebovat svůj profil, hledat kontakty, vybírat z mužů nebo žen v okolí a domluvit si nějaké to rande. Web www.chcirande.cz není ovšem jen o randění. Pokud potřebujete ještě více, připravili jsme pro Vás možnost založit a psát osobní blog. Najdete zde také rozlehlé fórum s několika tématy, které jen čekají na Vaše zkušenosti a úplně nová témata.

Každý si na chcirande.cz užije zábavu, zaflirtuje si, pozná nové lidi a co vy víte, třeba už zítra potkáte toho pravého. Proč vlastně čekat do zítra, zaregistrujte se hned.

Pozor, věková hranice je omezena, a nejstarší partner, se kterým můžete zajít na rande, nesmí být starší než 104 let

Není důvod čekat, láska čeká za rohem. Tak pojďte randit taky.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712