Všechny pořady ČT můžete sledovat i na internetu!

Zadavatel: Roman Ernst | 30.1.2015 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Už je celkem známé, že většinu vysílání zpravodajského kanálu ČT 24 je možné sledovat i online na internetu, a to konkrétně na webových stránkách této stanice. Jenže co když si chceme na počítači pustit jiný film, seriál nebo cokoliv, co právě běží v televizi, ale zároveň televizi nemáme po ruce? Řešení je jednoduché – vše lze sledovat na webu TVonline.cz.

Málokdo o této jedinečné možnosti ví – a ani jí zatím nevyužívá tolik lidí, kolik by mohlo. Samozřejmě, pokud jsme doma a máme televizi, nemusíme online vysílání vůbec řešit. Jenže se může stát, že před obrazovkou sedí jiný člen rodiny a odmítá nás k ní pustit. Nebo jsme zrovna v práci, cestujeme dopravním prostředkem a nebo jsme venku. A zrovna bychom se chtěli dívat na film, který aktuálně běží na ČT. Že je to nemožné? Omyl. V dnešní době k tomu stačí jakýkoliv přístroj s připojením na internet – pak už jen naťukáte do vyhledavače tuto webovou stránku a najdete si požadovaný program České televize (ale dostupné jsou i jakékoliv jiné). Pak rázem sledujete na internetu to, co stovky tisíc diváků vidí právě v televizi.

Ušetříte

Někomu se tohle sledování na TVonline.cz může zdát nepohodlné a raději se rozvalí na pohovku před televizi. Jenže to přece můžete udělat i s notebookem nebo tabletem. Nemluvě o tom, že tímto způsobem můžete běžnou televizi úplně odepsat – a díky tomu například ušetřit za koncesionářské poplatky, které musíte České televizi měsíc co měsíc platit. Při sledování vysílání na webu po vás nikdo nebude chtít žádné peníze – vše pokryjí běžné poplatky za připojení k internetu.

Vše na jednom místě

Na jedné jediné webové stránce rázem najdete vše, co potřebujete. Můžete volně překlikávat mezi jednotlivými kanály, sledovat zprávy, pořady o vaření, Večerníček, talkshow, dokumenty i seriály. K tomu si můžete přečíst o veškerých novinkách, které se ve vysílání ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4 či ČT :D/Art chystají. A nikdo a nic vás už nebude omezovat.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika