Top videoklipy 24 hodin denně a online

Zadavatel: Roman Ernst | 30.1.2015 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - TV Óčko a jemu přidružené kanály Óčko Gold a Óčko Expres mají hned několik výhod. Tou hlavní je, že nabízejí nepřetržitý proud videoklipů, nejnovějších i těch léty prověřených písní a exkluzivních pořadů, a to aniž byste něco museli složitě vyhledávat a přebírat. Zkrátka si můžete jen sednout a bez sebemenší námahy si užívat tok té nejlepší hudby. Ale jde to i jinak než jen v televizi.

Kdo si hledá videoklipy na Youtube.com a podobných serverech, jistě už narazil na mnohá jejich úskalí. Když jeden klip skončí, musíme složitě překlikávat a hledat jiný, jinak se všude rozhostí trapné ticho. A když už si pustíme celý seznam, který nám tu jiní uživatelé vytvořili, obtěžují nás nejrůznější reklamy, které nám do hudby skáčou. Proto je Óčko a jeho dceřinné kanály výbornou volbou pro ty, kteří si chtějí muziku užívat bez vyrušování a nechtějí nikde nic dohledávat ani vymýšlet, co by si zrovna chtěli poslechnout. Tady to dostávají jako na stříbrném podnose.

Vše online a zdarma

Jenže nevýhodou je, že musíme sedět před televizí nebo se pohybovat v její blízkosti, abychom vše viděli a slyšeli. A když je v domácnosti někdo, kdo chce zrovna sledovat jiný pořad, vzniknou z toho akorát hádky. Proto je ideálním způsobem – a v dnešní internetové době se to zdá skoro samozřejmé – usednout k počítači, notebooku, vzít si tablet či chytrý telefon a jednoduše do něho zadat adresu Spustit.cz. Tam najdeme všechny kanály Óčka, přístupné zdarma, kdykoliv a pro každého, a to bez jakýchkoliv omezení. Vysílání je naprosto totožné jako v televizi a online sledování přináší nemalé množství výhod. Například tu, že ho můžete sledovat (nebo jen poslouchat) naprosto kdekoliv – v práci, ve škole, v autobuse nebo na lavičce v parku. Stačí k tomu pouze internetové připojení.

Se vším všudy

A co víc, když sledujete Óčko a další programy na tomto webu, můžete si zároveň i počíst o tom, co se zde chystá, jaké nové pořady vzniknou, jaké se mění a které budou rušeny. To vše je samozřejmostí a poskytuje to naprosto jedinečný servis všem, kteří hudbu nejen poslouchají, ale žijí jí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika