Svátek zamilovaných přímo královský

Tipy, jak si to opravdu užít Valentýna
Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 30.1.2014 | Cestování, gastronomie
Club Hotel Daliborka
Autor fotografie:
Club Hotel Daliborka

Praha (Pressweb) - Valentýna každoročně oslaví milióny lidí po celém světě. Zhruba pro dvě třetiny párů má čtrnáctý únor takový význam, že jej rozhodně netráví za zdmi svého hnízdečka lásky, ale hledají naopak neotřelé příležitosti, jak si zaláskovaný den co nejvíce užít.

Nejvíce párů volí romantickou večeři při svíčkách v oblíbené restauraci. Dost často tam, kde si mohou připomenout počátky svého vztahu. Velmi oblíbené jsou také celé pobytové balíčky v lázních, párové masáže ve wellness centrech nebo hotelích či výlety do ciziny. Vyhrává romantická

Valentýnský víkend na přání

Právě letošní Valentýn hraje všem, kteří si jej chtějí užívat naplno, do karet. Čtrnáctý únor vychází na pátek, což je skvělá příležitost k tomu, prodloužit jej na celý víkend. Na myšlenku provázat valentýnský den i s víkendem navázalo mnoho společností, které zvýhodnili i ceny pobytů a služeb. Letecká společnost ČSA nabízí levné letenky z Prahy do Paříže. Pokud chcete svou druhou polovičku na svátek sv. Valentýna opravdu překvapit, zkuste naplánovat cestu do Paříže. K dispozici jsou nyní akční letenky s ČSA od 2.900,- Kč. Zvýhodněné ceny nabízí například i hotely. "U nás v Club Hotelu Daliborka, získává zamilovaný pár, v rámci víkendu od pátku do neděle, plný servis za zvýhodněnou cenu," říká majitel hotelu Josef Kačírek.

Láska na klíč

Pokud se nechcete vymýšlet speciální překvapení pro partnera či partnerku, zajisté vám budou vyhovovat služby na klíč. "Víkend sv. Valentýn u nás zahrnuje vyzvednutí páru luxusním vozem v kterékoli pražské části (v dojezdu do 10 kilometrů je tato služba zdarma). Dále pár čeká romantické ubytování v secesním dvoulůžkovém pokoji, kde je již nachlazena láhev Cuvé Love 69 a speciální tříchodové menu přímo z kulinární "dílny" Jindřicha Čápa. Během pobytu můžete využít fitness a masážní služby. Valentýnská květina pro dámy je samozřejmostí," doplňuje Josef Kačírek.

Krásný den...

Můžete si zajet například i do wellnessu s nabídkou denních programů pro dva. "Nejen pro tyto příležitosti bych doporučil pobyt v krásných Antických lázních. Hlavní důraz klademe na působení atmosféry celého prostoru Vitálního světa na všechny smysly člověka s velkými možnostmi pro fyzickou a duševní relaxaci a rehabilitaci. Naše klienty čeká spousta uvolňujících procedur, bylinných inhalací, koupí, relaxačních prostor v čele například s Amorovou komnatou, “ říká zástupce wellness rezortu Darovanský dvůr Petr Bürger. Využít můžete i romantické párové Valentýnských nabídek wellness salonů. "Na Valentýna určitě doporučujeme zakoupit dárkový certifikát na dvouhodinové párové ošetření Zen Romance," říká Petr Topinka spolumajitel centra. A jak taková relaxační masáž pro dva vypadá? Ležíte se svým protějškem na dosah a necháte se unášet vůní kokosového oleje při masáži. Horko odborné péče rozlévající se do vašich těl vyvažujete chlazeným šampaňským. Co na uzdě neudržíte, je fantazie popuštěná půlhodinovou horkou lázní v kamenné vaně z Bali, kdy se na vás snášejí okvětní lístky tropických rostlin. Lákavé, že?

…a nezapomenutelná noc

Na to pak můžete navázat neopakovatelnou nocí. Těm, kteří chtějí hezky strávit jen jednu valentýnskou noc, vychází vstříc řada ubytovacích zařízení. Pokud si chcete užít romantiku v se vším všudy, podívejte se na balíček „Romantik“ Club Hotelu Daliborka. "Máme k dispozici krásné apartmány s velkou terasou či v apartmá Ve věži na vile Daliborka Garni. V ceně je také tříchodová večeře v restaurantu Daliborka, třicetiminutová relaxační masáž, láhev vychlazeného Prosecca a hlavně spousta svíček," doplňuje Kačírek. A ty k valentýnské noci neodmyslitelně patří.

Večeře při svíčkách

A pokud si s partnerem nebo partnerkou chcete užít jen večeři a zbytek večera strávit doma, určitě se podívejte se na stránky: www.navalentina.cz. Najdete tu mimo tipů na dárky k Valentýnu nebo zážitkové aktivity i spoustu tipů na Valentýnská degustační menu. Valentýnská večeře je samozřejmě zahrnuta i ve službách Club Hotelu Daliborka. Ceny se velmi různí v závislosti na lokalitě a počtu chodů. "Za tříchodové menu v Club Hotelu Daliborka například zaplatíte 1560 Kč," říká Josef Kačírek. V každém případě však doporučujeme rezervaci 7 až 10 dní předem. Kapacita valentýnských míst se velmi rychle ubývá. 

Více informací: www.daliborka.cz, www.planetzen.cz

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon daliborka.jpg836.3 KB
Image icon daliborka_01.jpg604.85 KB
Témata: Valentýn, Restaurace, Menu, Daliborka, Hotel, Večeře, Pobyty, víkendové pobyty | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Martin Březina
PR konzultant
martin.brezina@bonmedia.cz
+420 606 606 989
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047