Co je pro vás lepší – překladatelská agentura nebo překladatel?

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 30.11.2014 | Obchod, e-commerce

Uničov (Pressweb) - Pokud se podíváme globálně, oboje má svá pro a proti. Porovnávat můžeme kvalitu, cenu, variabilitu a dostupnost a také profesionalitu. Otázka zní: „Co je právě pro vás nejdůležitější.“ Zkusíme se podívat na překladatelskou agenturu i překladatele na volné noze z několika úhlů a vy si pak můžete vybrat objektivně.

Jazyková flexibilita a kvalita

Otázkou kvality je většinou jazyk. Překlad do angličtiny, dokáže provést téměř kdokoli. Jak agentura, tak neznámý překladatel. V okamžiku kdy toužíte po speciální jazykové mutaci a nedej bože v rámci odborného překladu může nastat problém. Na odborné překlady potřebujete skutečně odborného překladatele. Tedy člověka, který rozumí všem technickým, marketingovým i IT pojmům a dokáže je řádně přeložit. Překladatelská agentura většinou podobné odborníky ve svých kruzích má. Pokud ne interně, tak alespoň externě. Pakliže hledáte odborníka na vlastní pěst, můžete narazit. V tomto okamžiku jsou skvělé reference.

Cena a služby Cena

může být pro mnohé rozhodujícím faktorem. Ne vždy ale cena odpovídá nabízeným službám. Rozdíl mezi překladatelskou agenturou a překladatelem na volné noze je právě ve službách. Překladatel si vezme méně peněz, ale nabídne také méně komplexní služby. Zatímco agentura udělá pro pohodlí a spokojenost zákazníka maximum. Získáte tak skvělý překlad s maximální spokojeností.

Čas

Čas je asi rozhodující. Agentura vám v 90 % příkladů neřekne ne, na vaši zaslanou poptávku. Zatímco u překladatele se můžete setkat s odmítnutím poměrně pravidelně. Agentura je schopná navýšit kapacitu svých překladatelů a zadat překlad někomu jinému. Tím uspokojí vaši potřebu a získá dalšího klienta. Překladatel na volné noze takové možnosti nemá. Má pouze omezenou kapacitu a v okamžiku, kdy překládá 500 stránkovou knihu, nemá čas na ostatní překlady. Z hlediska klienta je tedy lepší volit agenturu, kde máte úspěch zaručený.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz