Střešní nosič v zimě

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 30.11.2014 | Auto-moto, logistika

Uničov (Pressweb) - Střešní boxy neboli, tzv. rakev, je oblíbenou součástí letní dovolené většiny Čechů. Střešní box, ale nemusíte využívat jen v létě. Na dovolenou se dá jezdit, i když napadne sníh. Tak proč si ji neužít naplno.

Výhody a možné nevýhody střešního boxu v zimě

Nespornou výhodou je prostor. Když se vydáte v prosinci nebo lednu na lyže, budete určitě raději, když vaše děti vzadu na zadních sedácích nebudou ohrožovat čouhající lyže z kufru. Nejde jen o bezpečnost, ale i pohodlí. Do střešního boxu se vejde velké množství věcí, je jen na vás, jak velký si koupíte. Mezi ty rozměrově větší, především ale delší, lze zařadit MontBlanc Space 500, který oceníte především v zimě. Lze do něj uložit lyže nejrůznějších velikostí. Trend v lyžování je naštěstí posunutý ke zkracování lyží a zrychlování jízdy na nic, a tím vás už nelimitují lyže, které kdysi v dávných dobách byly dvakrát tak velké jako vy.

MontBlanc Space 500 je vyroben tak, aby uvezl náklad o hmotnosti až 75 kg a sám přitom má 18 kg. Pokud plánujete využít celou kapacitu boxu, po hmotnostní stránce. Dbejte na bezpečnost svoji i automobilu. Je dobré poohlédnout se na internetu nebo v manuálu, kolik střecha zrovna vašeho typu automobilu, je schopna unést. Zpravidla se totiž jedná o hmotnosti 50 kilogramů. Tak tedy pro vaši bezpečnost si raději zjistěte, jak je na tom zrovna váš vůz.

Střešní box se pohybuje v poměrně vyšším finančním rozmezí, přestože lze nalézt i levnější typy. Jedná se ale o dlouhodobou investici, která bude vaší rodině sloužit po mnoho let a nejen na zimní, ale i letní dovolené. Pakliže hledáte něco skutečně jen na zimu. Určitě sáhněte po nosičích lyží. Jedná se o poměrně levnou záležitost, která plně uspokojí vaše nároky. Samozřejmě jen v případě, že jste vášnivý lyžař a letní dovolené necháváte jiným.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz