Realitní kanceláře jsou na vzestupu. Důvěřuje jim stále více lidí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.10.2019 | Reality, bydlení

Poslední roky zaznamenávají realitní kanceláře hotové žně. Ještě před několika lety k nim byli lidé nedůvěřivý, většina z nich je považovala za tzv. lidově nazývané vydřiduchy a jen málokdo s nimi chtěl mít něco společného. Jenže teď je to jinak, dalo by se dokonce říci, že je tomu přesně naopak. Realitní kanceláře jsou pro stále více lidí důvěryhodným parťákem, se kterým je možné prodat či pronajmout nemovitost prakticky na lusknutí prstu.

Čím více toho umí, tím je atraktivnější

Většina lidí si realitní kancelář vybírá podle toho, co jim může nabídnout. V tomto případě platí jednoduché měřítko: čím více toho daná realitní kancelář umí a nabízí, tím je pro zájemce atraktivnější. Samozřejmostí a řekněme i takovou klasikou je prodej a pronájem nemovitostí. Když chcete prodat nebo pronajmout nemovitost a chcete to učinit bet starostí a co možná nejpohodlněji a nejrychleji, pak uděláte nejlépe, když se obrátíte na realitku. Jsou ale i takové realitní kanceláře, kterého toho nabízí ještě mnohem více.

Říká vám něco správa nemovitostí?

Zkušené realitní kanceláře jsou schopné nabrat si na svá pomyslná bedra daleko větší zodpovědnost, od čeho se odvíjí jejich nabídka služeb. Říká vám něco správa nemovitostí? Tato služba sice není mezi lidmi tak známá, ale když na ni dojde, rozhodně stojí za to. Jde o službu, při které se realitní kancelář stará o nemovitost místo jejího majitele, který buď na nemovitost nemá čas, nebo třeba žije v zahraničí.

Přesto je potřeba dobře vybírat

Ačkoli je o realitní kanceláře stále větší zájem, je potřeba pečlivě vybírat, s jakou z nich se rozhodnete spolupracovat. Ne všechny jsou totiž spolehlivé a opravdu myslí na své klienty, některé totiž jednají ve svém zájmu a od takových je potřeba dát ruce pryč. Dobrým příkladem je realitní kancelář Happy House Rentals se sídlem v Praze a několika lety cenných zkušeností.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667