Zájem o správu nemovitostí roste

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.10.2019 | Reality, bydlení

Zatímco ještě před nějakou dobou byla služba zvaná správa nemovitostí pro mnoho lidí jednou velkou neznámou, v poslední době se o ni zajímá stále více lidí. Čím to je? Proč se stále více lidí zajímá o službu, ve které svěříte svou nemovitost do rukou někoho cizího?

Co je ta služba zač?

Možná patříte k lidem, kteří i přes vzrůstající zájem zaznamenaný v posledních měsících stále ještě neví, co je správa nemovitostí zač. Proto vám rádi vysvětlíme, jak tahle služba funguje. Správu nemovitostí poskytuje realitní kancelář, která na trhu působí již několik let. Služba je určena pro zájemce, kteří nemají čas starat se o vlastní nemovitost, nebo třeba žijí v zahraničí, ale tady u nás mají nemovitost ve svém vlastnictví.

Jak to funguje v praxi?

V praxi tahle služba funguje tak, že se s kanceláří domluvíte na podmínkách, se kterými budou souhlasit obě strany. Poté proběhne tradiční papírování, které se sice někomu může zdát nudné a zdlouhavé, ale je potřeba pro to, aby mohla spolupráce běžet jako na drátkách. Nemovitost svěříte do jejich rukou, veškeré starosti tak spadnou na jejich bedra, vy se nebudete muset o nic starat a budete to tak mít naprosto bez práce.

Co všechno služba zahrnuje?

Realitní kancelář přejímá starost o nemovitost prakticky se vším všudy. Postará se o její propagaci na internetu, jejímž cílem je získání nájemníků. Když se nájemníci najdou, zajistí prohlídky, když si tzv. plácnou, sepíšou veškeré smlouvy, samozřejmostí je přepis energií a dalších náležitostí. Tím ale starost o nemovitost nekončí. I když bude nemovitost pronajata, realitní kancelář ji bude pravidelně kontrolovat, bude vybírat nájemné, držet případně kauci, bude-li složena při podpisu smlouvy.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667