Společnost BroadSoft oznamuje integraci svého řešení UC-One s aplikací Cloud-Ready Collaboration Suite pod značkou Oracle Communications

Zadavatel: Marketwired, LP. | 30.10.2015 | Telekomunikace, IT

Značka Oracle Communications bude demonstrovat dopad posílání zpráv, prezence a kalendáře integrovaných s hlasovými, video a WebRTC službami spolupráce nabízenými společností BroadSoft, a to během konference BroadSoft Connections 2015

PHOENIX, AZ--(Marketwired / Pressweb - 27. října 2015) - Společnost BroadSoft, Inc. (NASDAQ: BSFT), , člen partnerské sítě společnosti Oracle Oracle PartnerNetwork (OPN) na úrovni Gold, dnes ohlásila, že společnost Oracle předvede tento týden otevřené schopnosti svého řešení Unified Communications Suite pod značkou Oracle Communications s nabízením služeb UC-One® společnosti BroadSoft, což je přední řešení pro hostované ústředny PBX, jednotnou komunikaci a spolupráci; a to během konference BroadSoft Connections 2015 v arizonském Phoenixu.

Do cloudového řešení Unified Communications Suite pod značkou Oracle Communications patří posílání zpráv, kalendář, prezence, rychlé zasílání zpráv a správa kontaktů. Integrace zpřístupňuje tyto schopnosti pro řešení sdílení hlasu, videa, obrazovky i souborů od společnosti BroadSoft. Uživatelé pevných i mobilních služeb budou moci využít přístup k plné sadě funkcí řešení společností BroadSoft a Oracle prostřednictvím jednotného, v podstatě bezproblémového rozhraní.

“Naši zákazníci z řad poskytovatelů služeb požadují kolaborativní sadu s umožněním komunikace, která jim pomůže ve stále více konkurenčním trhu růst,,” říká Carl Dcosta, viceprezident, aliance a kanály, společnost Oracle. “Předvedení řešení UC-One společnosti BroadSoft a aplikace Unified Communications Suite pod značkou Oracle Communications představuje robustní nabídku, která dává poskytovatelům komunikačních služeb plně funkční prostředí pro komunikaci a spolupráci, jenž jim může pomoci s vylepšením komunikačních služeb..”

Tato řešení umožňují poskytovatelům služeb nabídnout spolupráci, která bude zahrnovat schopnosti kontextového uvědomování si v reálném čase, virtuální ústředny PBX s bohatými službami, virtuální klíčový systém a virtuální kontaktní centrum, jakož i analýzu kvality sítě. V důsledku toho mohou poskytovatelé služeb zajistit kvalitu při převádění zákazníků ze zastaralých ústředen PBX v budovách a systémů Centrex na nové cloudové sjednocené komunikační služby.

“Společnost BroadSoft se dlouhodobě zavázala ke strategii otevřených platforem, která zjednodušuje integraci našich služeb komunikace a spolupráce s ostatními zařízeními, systémy a aplikacemi,” řekl Taher Behbehani, marketingový ředitel společnosti BroadSoft. “Prostřednictvím naší spolupráce se společností Oracle budeme moci i nadále prosazovat pro naše zákazníky z řad poskytovatelů služeb nová konkurenční řešení.;

Předvedená integrace navazuje na stávající technologický vztah mezi oběma společnostmi. Společnost BroadSoft používá rozšiřitelné zařízení Session Border Controllers pod značkou Oracle Communications a další technologie, které tvoří podporu pro nabízení jejích služeb BroadWorks® a BroadCloud® .

Společnost Oracle předvede své řešení Unified Communications Suite pod značkou Oracle Communications tento týden během konference BroadSoft Connections 2015,, každoroční globální konference uživatelů společnosti BroadSoft, která je jednou z největších svého druhu v tomto oboru..

Chcete-li sledovat všechny novinky konference BroadSoft Connections, navštivte webové stránky konference a a sledujte společnost na Twitteru.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení ve smyslu zákona o reformě sporů o cenných papírech z roku 1995. Tato výhledová prohlášení mohou být identifikována s pomocí použití terminologie, která zahrnuje slova jako “„umožňuje“,,” “„dokáže“ ,” a "" obdobné výrazy nebo srovnatelnou terminologii, a obsahují, mimo jiné, prohlášení týkající se výhod integrace řešení Unified Communications Suite pod značkou Oracle Communications s nabízením služeb UC-One společnosti BroadSoft a schopností společnosti BroadSoft prosazovat nová konkurenční řešení pro své zákazníky z řad poskytovatelů služeb. Výsledek událostí popsaných v těchto výhledových prohlášeních podléhá známým i neznámým rizikům, nejistotám a jiným faktorům, které mohou způsobit, že se budou skutečné výsledky výrazně lišit od výsledků v těchto výhledových prohlášeních předpokládaných, zejména včetně finančních a jiných výhod pro společnost BroadSoft a pro její zákazníky z řad poskytovatelů služeb, které plynou z integrace řešení Unified Communications Suite pod značkou Oracle Communications s nabízením služeb UC-One společnosti BroadSoft, a také faktorům obsaženým v části “„Rizikové faktory“" formuláře 10-K společnosti BroadSoft za rok končící dnem 31. prosince 2014, který byl dne 25. února 2015 podán u Komise pro burzu a cenné papíry (SEC) a je uložen s ostatními spisy společnosti BroadSoft u SEC. Všechny informace v této tiskové zprávě jsou k datu 27. října 2015. Pokud tak nevyžaduje zákon, společnost BroadSoft nepřebírá žádný závazek jakákoliv zde učiněná výhledová prohlášení z jakéhokoli důvodu veřejně aktualizovat tak, aby tato prohlášení odpovídala skutečným výsledkům nebo změnám jejích očekávání..

O společnosti BroadSoft:
Společnost BroadSoft je předním dodavatelem cloudového softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb mobilních, pevných a kabelových sítí nabízet sjednocenou komunikaci (UC) prostřednictvím jejich IP sítí. Hlavní komunikační platforma společnosti umožňuje dodávat širokému spektru podniků a zákazníků služby volání, posílání zpráv a kolaborativní komunikace, včetně soukromých pobočkových ústředen, video volání, textových zpráv a konvergovaných mobilních a pevných služeb. Pro další informace navštivte http://www.broadsoft.com.

O partnerské síti Oracle PartnerNetwork:
Oracle PartnerNetwork (OPN) Specialized je poslední verzí partnerského programu společnosti Oracle, který poskytuje partnerům nástroje pro lepší rozvoj, prodej a implementaci řešení společnosti Oracle. Program OPN Specialized nabízí prostředky pro vzdělávání a podpůrné specializované znalosti produktů a řešení společnosti Oracle a umožňuje rozpoznávání produktového portfolia společnosti Oracle, partnerské základny a obchodních příležitostí. Klíčem k nejnovějším vylepšením OPN je schopnost rozlišovat partnery prostřednictvím specializace. Specializace se dosahuje prostřednictvím rozvoje kompetencí, obchodních výsledků, zkušeností a prokázaného úspěchu. Chcete-li zjistit více, navštivte http://www.oracle.com/partners.

Ochranné známky:
Oracle je registrovanou ochrannou známkou společnosti Oracle a/nebo jejích poboček.
BroadSoft, BroadWorks, BroadCloud a UC-One jsou registrované ochranné známky společnosti BroadSoft.

Kontakt pro média:
Brian Lustig
Bluetext PR za BroadSoft US
+1 301.775.6203
brian@bluetext.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com