Hochschule Fresenius zahájila výuku

Zadavatel: Hochschule Fresenius | 30.10.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) Slavnostní imatrikulací zahájila německá vysoká škola Hochschule Fresenius ve středu první semestr. Studující na Hochschule Fresenius, kteří se v příštích třech letech stanou odborníky v oborech Ekonomická psychologie nebo Management cestovního ruchu, eventů a hotelnictví, čeká velmi nároční období. „Na koníčky raději zapomeňte, studium Vás bude stát hodně energie“, varoval ředitel pražské pobočky německé vysoké školy, Dr. Sebastian Meyer, při svém úvodním slovu nové kolegy akademické obce. Jak ale ujistil, nebudou namáhani nadarmo. „Kdo dobře studuje, dostane dobré známky a otevře se mu úplně nový svět“, zdůraznil Dr. Meyer.

Proděkan Hochschule Fresenius, Profesor Dr. Martin Užik zdůraznil, že student stojí podle filosofie Hochschule Fresenius na prvním místě. „Můžete se na nás vyučující obrátit kdykoli a s čímkoli. Rádi Vám vyjdme vstříc. V našem zajmu je, abyste byli úspěšní při studiu i v kariéře“, řekl profesor Užík.

Nový semestr je první, který Hochschule Fresenius otevírá v Praze. Soukromá vysoká škola Hochschule Fresenius má přitom více jak 165letou vzdělávací tradici v Německu. Hochschule resenius je mezinárodně činná, na spolupráci a praxi orientovaná vysoká škola. Aktivně se podílí na vytváření evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání a na kooperaci nejen na národní a mezinárodní úrovni, ale i interdisciplinárně. Nabízí kooperaci v rámci celého světa, nabízí týmovou výuku, možnost zapojit se do výzkumu a uplatnit se v mezinárodních firmách v rámci sítě partnerů vysoké školy Hochschule Fresenius.

Absolventi vysoké školy Hochschule Fresenius získají německý vysokoškolský diplom, který je dle česko-německé dohody o vzájemném uznávání rovnocennosti vysokoškolských titulů z roku 2007 plně uznáván v České republice.

Zájemci o studiu na Hochschule Fresenius mají možnost zahájit studium v letním semestru. Víc informace najdete na www.hs-fresenius.cz nebo přímo u studijního poradce: karel.novak[@hs-fresenius.cz

 

Témata: Hochschule Fresenius | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Hochschule Fresenius

Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Obrázek uživatele Hochschule Fresenius
Vysoká škola Hochschule Fresenius sídlí v Idsteině u Wiesbadenu v německé spolkové zemi Hesensko. Má mnoho pracovišť po celém Německu a nově také v Praze, kde je nyní možné studovat zajímavé a prakticky zaměřené studijní programy v češtině. Kromě vysoké kvality samotného studia je Hochschule... vice ›
Hochschule Fresenius
Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Česká republika