Hochschule Fresenius na YouTube

„Nastartuje s námi kariéru“ radí nový spot Hochschule Fresenius Praha. 36-vteřinový spot je součást kampaně elitní německé vysoké školy, která od zimního semestru otevírá Fakultu ekonomiky a médií v Praze.
Zadavatel: Hochschule Fresenius | 29.8.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - "Nastartuje s námi kariéru" radí nový spot Hochschule Fresenius Praha. 36-vteřinový spot je součást kampaně elitní německé vysoké školy, která od zimního semestru otevírá Fakultu ekonomiky a médií v Praze.

Na Hochschule Fresenius Praha můžete studovat tři bakalářské a jeden magisterský obor. Výuka je v češtině, přizpůsobena pracujícím a silně zaměřena na praxi. Během studia získáte příležitost pracovat pro významné firmy prostřednictvím stáže, můžete studovat semestr v zahraničí na některé z poboček školy, např. v Mnichově, Berlíně, Kolíně nad Rýnem nebo v New Yorku.

Více podrobností o škole a výhodách studia najdete na: http://www.youtube.com/watch?v=EicX980_RIQ

"Nastartuje s námi kariéru" radí nový spot Hochschule Fresenius Praha.
"Nastartuje s námi kariéru" radí nový spot Hochschule Fresenius Praha.
Témata: Hochschule Fresenius | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Hochschule Fresenius

Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Obrázek uživatele Hochschule Fresenius
Vysoká škola Hochschule Fresenius sídlí v Idsteině u Wiesbadenu v německé spolkové zemi Hesensko. Má mnoho pracovišť po celém Německu a nově také v Praze, kde je nyní možné studovat zajímavé a prakticky zaměřené studijní programy v češtině. Kromě vysoké kvality samotného studia je Hochschule... vice ›
Hochschule Fresenius
Nárožní 2600/9
158 00 Praha
Česká republika