Užít si léto v beach klubu můžete i v Praze

Pokud vám letos nevyjde cesta na pláž, nezoufejte. Stačí být trochu kreativní a můžete si užít plážový život i v Praze.
Zadavatel: BON Media, s.r.o. | 26.7.2020 | Cestování, gastronomie
Beach volejbal vás dostane do letní pohody
Autor fotografie:

Praha (Pressweb) - Léto je třeba si užít. My jsme využili pozvání se pořádně protáhnout při beach volejbale v areálu Beachklub Ládví na Praze 8.  Jde o největší beachvolejbalový areál v Praze i v celé České republice. Na celkem 18 kurtech si zahrajete na jemném písku, na kterém před běhaly již ty největší světové hvězdy plážového volejbalu. Písek je totiž přivezli z pražské Štvanice kde se hrála světová série plážového volejbalu Swatch FIVB!

Děti a rodiny vítány

Co byste neudělali pro děti, že? Pokud vám již dochází inspirace, tak tady nejen letní vyžití najdete. Třeba příměstské tábory jsou otevřeny až do konce letních prázdnin, a to v týdenních intervalech. Děti se tak pořádně vyřádí, najdou nové kamarády. Letos v duchu Pirátů z Karibiku. Navíc, pokud zde najdou „svou“ partu, tak se mohou potkávat i během celoročních sportovních kurzů, které se rozjíždí hned po prázdninách. Jsou zde připraveny zájmové kroužky plážového volejbalu, ale také stále oblíbenější workoutové a crossfit tréninky ve spolupráci se Sport4Fightres. V areálu jsou umístěny 2 ping-pongové stoly s možností zapůjčení vybavení. Děti se mohou vyřádit na několika prolézačkách a obrovské nafukovací trampolíně.

Volejbal pro hobíky, maminky i profíky

Jde o veřejně přístupný klub, a tak si kurty můžete pronajmout jednorázově, ale i na celou sezónu. Pro začátečníky jsou zde otevřené beachvolejbalové tréninky pod vedením špičkových trenérů, kteří mají za sebou často i reprezentační zkušenosti. Vybrat si můžete z klasických večerních tréninků i víkendových kempů. Maminky si velmi oblíbily dopolední tréninky v úterý a čtvrtek spojené s hlídáním dětí. Chybí-li vám trocha exotiky, tak můžete zkusit některý z denních tréninkových kurzů „místních“ italských trenérů. Určitě se vám tak vybaví letní radovánky z Bibione.

Plážovým povalečům vstup povolen

Pokud jste spíše „plážoví povaleči“ a vystačíte si s lehátkem a dobrým drinkem, tak je tu vyžití i pro vás. Pro míchané drinky se projdete bosky v příjemném písku tak, jak jste zvyklí. Co určitě doporučujeme je místní gastro koutek, kde si místní kreativní kuchaři s přípravou jídla opravdu vyhrají. V nabídce jsme našli lehčí letní delikatesy, které vás brzy pustí na kurty, ale také hutnější jídla, které přijdou vhod po tréninku. Pokud hrajete jen „na žízeň“, tak zajděte na zasloužené čepované pivko.

Beachklub Ládví je pouze 5 minut od metra C Ládví!

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon primestske_tabory_beachklub_ladvi.jpg77 KB
Témata: prázdniny, příměstské tábory, íbory, sport, beach, voljebal, volný čas, dovolená, pláž, Praha | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BON Media, s.r.o.

Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Obrázek uživatele BON Media
Komunikačně kreativní agentura s velkými nápady.
BON Media, s.r.o.
Sokolovská 55/81
186 00 Praha 8
Česká republika
info@bonmedia.cz
Tel: +420 731 155 047