Vyzkoušejte efektivní čištění, které je šetrné i k těm nejmenším předmětům

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.7.2019 | Průmysl, energetika

Znáte ultrazvukové čističky? Pokud ne, pak jste asi ještě neobjevili revoluci v čištění, které doposud nemělo obdoby. Čištění za pomoci ultrazvuku s sebou totiž přináší celou řadu výhod, které byste určitě měli znát.

Čištění je součástí každého výrobního procesu

Čištění představuje neodmyslitelnou součást každého výrobního procesu, ať už jde o cokoli. Z toho plyne, že se jedná o důležitou součást, která by rozhodně neměla být podceňována. Ne všemi způsoby čištění je ale možné dosáhnout tak skvělých výsledků, jako za pomoci ultrazvukové čističky, která vyčistí i tzv. slepá místa, což jsou místa, kam není možné se běžně dostat, ale pro ultrazvukovou čističku nejsou žádnou překážkou.

Jak to funguje?

Pakliže dojde k dosažení potřebné intenzity ultrazvuku, vyvolá se jev nazývaný kavitace, který se projeví kmitáním částeček kapaliny. Začnou se tvořit drobné bublinky, v jejich blízkém okolí dojde k prudkému nárůstu teploty, dojde ke změně tlaku a zrychlení. Tohle všechno má za následek narušení mechanické vazby nečistot na povrch čištěného předmětu a za pomoci vhodného čisticího média dochází k jejich odplavování.

Kde všude je možné čističky uplatnit?

Na to je velmi jednoduchá odpověď: prakticky všude. Snad všechny obory lidské činnosti čištění ultrazvukem využijí. Ultrazvukové čističky, které můžete pořídit v e-shopu ultrazvuk.eu, najdou uplatnění v lisovnách, sklárnách, ve zdravotnictví i zlatnictví, stejně tak je možné je využít v potravinářském průmyslu, lihovarnictví nebo optice. Výběr čističky se vždy odvíjí od čištěných předmětů, kdy je samozřejmě rozdíl mezi čističkami, které se uplatní například ve zlatnictví a mezi čističkami, pro které najde uplatnění například automobilový průmysl.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667