Nosit pracovní oděvy není jen povinnost, ale i radost

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.7.2019 | Průmysl, energetika

Pracovníci v automobilovém průmyslu, řemeslníci, dělníci na stavbách, pokrývači – tihle všichni a samozřejmě ještě mnoho dalších, musí při své práci nosit pracovní oděvy, což je povinnost dána zákonem. Mnoho lidí ale k nošení pracovních oděvů bere jako nepříjemnou nutnost a staví se k tomu s odporem. Zčásti za to může skutečnost, že pracovní oděvy, které se nosily ještě před několika lety, byly nepohodlné, neforemné a co se designu týče, nikterak zajímavé. V dnešní době je ale všechno jinak a pracovní oděvy ušly pořádný kus cesty.

Musíte v práci nosit pracovní oděvy?

Do kategorie pracovních oděvů patří vše od monterek, kraťasů, vest a bund, přes trička, tílka a mikiny až po čepice nebo rukavice. Pracovní oděvy se přizpůsobí i ročnímu období, zatímco v zimě můžete vsadit na zateplené modely, v létě, kdy je horko a člověk se hodně potí, vám přijdou vhod lehké a vzdušné oděvy. Stačí si jen vybrat, vždyť nošení pracovních oděvů, které jsou pohodlné, moderní a vkusné, není povinnost, ale naopak radost!

Nezapomínejte na pomůcky

Další důležitou kategorií jsou ochranné pracovní pomůcky, které určitě nelze brát na lehkou váhu. I zde ale mnoho lidí nedbá na nejrůznější doporučení a pracovní pomůcky často nepoužívají, což je škoda a především tím riskují své vlastní zdraví. A naprosto zbytečně. Do této kategorie můžeme zařadit například pracovní rukavice, roušky a respirátory, patří sem ochranné brýle i štíty, ochrana sluchu v podobě sluchátek, zapomenout nesmíme ani na lana a karabiny nebo tlumiče pádu.

Kde sehnat kvalitní pomůcky?

Vzhledem k tomu, že ochranné pracovní pomůcky slouží především k ochraně vašeho zdraví, tím pádem k vaší bezpečnosti, nevyplatí se upřednostňovat kvantitu před kvalitou, ale udělat to právě naopak. Podívat se můžete do pestré nabídky ochranných pracovních pomůcek na e-shopu rucedozadu.cz, který se zaměřuje na prodej kvalitního pracovního sortimentu. Zde je kvalita na prvním místě.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667