Ochranné pomůcky myslí na vaše zdraví

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.7.2019 | Průmysl, energetika

Mnoho z nás musí při výkonu práce používat ochranné pracovní pomůcky, jejichž úkol zní docela jasně: chránit naše zdraví. Najdou se však mezi námi tací, kteří jejich používání podceňují a berou jej na lehkou váhu. Jaké ochranné pracovní pomůcky existují a co je v dnešní době na výběr?

Proč používat ochranné pracovní pomůcky?

Někomu se to může zdát jako maličkost, jinému jako zbytečnost a pak jsou tu tací, kterým pracovní pomůcky třeba i zachránily život. Nikdy jste nečetli článek o tom, že muže před říznutím do ruky zachránila protipořezová rukavice? Takových případů bychom mohli vyjmenovat klidně desítky, plyne z toho však jediné: ochranné pracovní pomůcky mají smysl a nosit je by pro každého z nás měla být samozřejmá, je-li pro nás zdraví důležité.

Jako pomůcky existují?

Nabídka ochranných pomůcek je více než pestrá, přesvědčit se o tom můžete v e-shopu rucedozadu.cz, který se zaměřuje na prodej nejen ochranných pomůcek, ale i pracovního oblečení nebo kvalitní obuvi. Jednou z nejvýraznějších složek spadajících do této kategorie jednoznačně patří pracovní rukavice, které si můžeme rozdělit na již zmíněné protipořezové, antivibrační, chemické nebo rukavice pro svářeče. Další významnou kategorií jsou ochranné brýle, různé respirátory a roušky, zařadit sem můžeme i ochranná pracovní sluchátka.

Kvalita na prvním místě

Je potřeba si uvědomit, že pracovní pomůcky vás mohou v první řadě ochránit před úrazem, ale v některých situacích vám dokonce mohou zachránit i život. Nepodceňujte proto jejich kvalitu, do které se určitě vyplatí investovat. Od pracovních pomůcek dostupných v e-shopu rucedozadu.cz můžete očekávat jen to nejlepší – kvalitní materiál, precizní zpracování a jako příjemnou třešničku na dortu i zajímavý a moderní design.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667