Získejte pravidelný příjem pronájmem nemovitosti

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.7.2019 | Reality, bydlení

Mít pravidelný příjem je v dnešní době jistota každého z nás. Kromě stabilního zaměstnání, které dnes potřebuje vlastně úplně každý, můžete získat další příjem nad jeho rámec. Pakliže vlastníte nemovitost, kterou osobně nevyužíváte, nemůžete udělat nic lepšího, nežli ji nabídnout k pronájmu – samozřejmě v případě, kdy nemovitost nechcete prodat, což by ale byla velká škoda.

Bojíte se starostí?

Možná vás pronájem nemovitosti napadl, ale vzápětí jste se vylekali všech povinností, které by s tímto počínáním přišly ruku v ruce. Není se čemu divit, pronajímat byt či dům není jen tak, předchází tomu hledání spolehlivých nájemníků, vyřizování smluv, přepisování energií a další náležitosti, kterým není možné se vyhnout. Co když vám ale řekneme, že byste nic z toho dělat nemuseli? Existuje totiž služba známá jako správa bytů a domů, která by vás veškerých povinností a zdlouhavých náležitostí zbavila.

Nechte jiné, ať se starají za vás

Možná jste o této službě ještě doposud neslyšeli, proto byste měli vědět, že se jedná o službu nabízenou pražskou realitní kanceláří Happy House Rentals, která na českém realitním trhu působí již několik let. Stačí svěřit vaši nemovitost do jejich rukou a o nic víc se nemusíte starat. Realitní kancelář má se správou nemovitostí mnoho zkušeností a jsou to profesionálové ve svém oboru, kterým rozhodně můžete důvěřovat.

Pronájem nemovitosti je vaším společným zájmem

Aby byla nemovitost pronajata, bude společný zájem vás i realitní kanceláře. Pakliže totiž nemovitost nikdo v pronájmu mít nebude, za správu nemusíte vůbec nic platit. Nabídnete-li nemovitost k dlouhodobému pronájmu, budete mít o 20 % nižší provize, které budete platit realitní kanceláři. Váš pravidelný měsíční zisk tak může dosahovat až 80 %, což rozhodně stojí za úvahu, co myslíte?

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667