Správa nemovitostí přináší majitelům svobodu

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.7.2019 | Reality, bydlení

Vlastníte nemovitost, ale nezvládáte se o ni starat? Přemýšleli jste o jejím pronájmu, ale víte, že na hledání podnájemníků, vyřizování veškerých smluv a starost o nemovitost zkrátka nebudete mít časové kapacity? V tom případě právě vám trn z paty vytrhne služba, která se jmenuje správa bytů a domů. O co v takové službě jde? A má nějaké výhody?

Správa bytů a domů je stále oblíbenější

Správa bytů a domů získává na stále větší popularitě. Je to způsobeno z větší části tím, že majitelům nemovitosti přináší určitou svobodu. V čem? Nemusí si dělat starosti o své nemovitosti, které nevyužívají k osobním účelům a nemají čas se o ně starat. Veškerou péči za ně převezme na svá bedra realitní kancelář, která se o vše postará.

Pro jednotlivce i developery

Tato služba je nabízena jak jednotlivcům, kteří třeba v rámci dědického řízení získali nemovitost, kterou nechtějí využívat, a na druhou stranu ji ani nechtějí prodat, ale nemají čas se o ni starat. Službu mohou využít i developeři, kteří mají pod palcem vícero nemovitostí a hledají někoho, kdo starost o ně převezme za ně. Realitní kancelář Happy House Rentals je zde pro každého, kdo hledá pomoc se starostí o nemovitost, kdo hledá někoho spolehlivého, komu bude moci věřit a na koho se bude moci spolehnout. Jste i vy jejich člověk?

Nemovitost ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu

Nemovitost případně nemovitosti, které máte ve svém vlastnictví, můžete nabídnout k pronájmu a získat tak pravidelný příjem. Může jít jak o dlouhodobý, tak o krátkodobý pronájem. Realitní kancelář nabízí majitelům nemovitostí, kteří budou mít u nich ve správě nemovitost určenou k dlouhodobému pronájmu, o 20 % nižší provizi, díky čemuž jim každý měsíc půjde tzv. do kapsy 80% částka z měsíčního nájmu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667