V čem spočívají výhody správy nemovitostí? Poznejte je všechny!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.7.2019 | Reality, bydlení

Už jste někdy slyšeli o pojmu známém jako správa nemovitostí? Pokud ne, pak možná budete chtít vědět, o co v této službě vlastně jde a jaké přináší výhody. A věřte, že těch výhod rozhodně není málo, proto se určitě vyplatí o této službě alespoň něco málo vědět.

Co je správa nemovitostí?

Správa bytů a domů je služba, kterou poskytuje pražská realitní kancelář působící na českém realitním trhu již několik let. V rámci této služby jde v podstatě o jediné: realitní kancelář se za vás postará o vaši nemovitost, případně o nemovitosti, pakliže jich máte více. V rámci této služby zajistí vše, co se do správy zahrnuje: fotodokumentaci nemovitosti, uschování klíčů, vybírání nájemného, přepis energií na nájemníky, kontrolu řemeslných prací, komunikaci s nájemníky, havarijní služby nebo příjem a zpracování pošty. Jedním slovem vše, o co byste se jinak museli starat vy.

Komu se tato služba vyplatí?

Realitní kancelář Happy House Rentals nabízí své služby nejen jednotlivcům či soukromníkům, ale i developerům, kteří mají pod patronátem více nemovitostí. Služba je určena jak pro rodinné domy, tak pro domy činžovní nebo pro byty. Nemovitosti ke správě se cení podle výše nájmu a dále se dělí podle délky pronájmu. Pakliže vlastníte vícero nemovitostí, dostanete speciální zvýhodněný balíček, který vás vyjde nejlépe.

Získejte pravidelný příjem

Pokud svěříte starost o vaši nemovitost do rukou profesionálů, ubude vám spousta povinností. Další výhodou je pravidelný příjem v podobě nájmu. Měli byste vědět, že obsazení nemovitosti je pro realitní kancelář prvořadé, neboť i oni si uvědomují, že neobsazená nemovitost nepřinese žádný výdělek. Správa bytů a domů je služba, se kterou nemůžete ztratit, ba naopak můžete jedině získat.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667