Úschova nafty a AdBlue: Vsaďte na kvalitu, která vydrží!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 26.7.2019 | Průmysl, energetika

S úschovou, skladováním, pravidelným používáním a manipulací nafty a kapalného aditiva AdBlue se setkáváme v mnoha oblastech od zemědělství až po průmysl. Také ve vaší firmě řešíte neustálý problém s adekvátním skladováním těchto, ale i jiných kapalin? Nechte řešení na specialistech - Eurotank Diesel, s. r. o. 

Nádrže na naftu od výrobce Kingspan

Ti, kteří s naftou pracují, moc dobře znají úskalí, která sebou manipulace a uskladňování nafty nese. Je třeba dodržovat striktní pravidla, aby vše fungovalo tak, jak má a nevznikl nějak problém jak pro vás, tak i pro životní prostředí . Součástí toho je i skladování ve vhodných nádobách. V tomto případě se vám nabízí možnost skladování v kvalitních nádržích na naftu od výrobce Kingspan. Vybírat budete moci z dvou druhů a to jednoplášťových a dvouplášťových nádrží. A samozřejmostí je i velké množství rozměrů nádrží. 

Mějte skladování bez starosti

Pokud se rozhodnete vložit svou důvěru do prodejce Eurotank Diesel, které ho naleznete na totožné webové stránce Eurotankdiesel.com, neprohloupíte. Zjistíte, že vám dokáže poskytnou celou řadu nádrží, záchytných van a palet a mnoho dalšího. Proto pokud budete potřebovat uskladňovat již výše zmíněné kapalné aditivum AdBlue, nejrůznější chemikálie, použitý olej a další, nádrže na AdBlue a další vám to usnadní.

Pozáruční servis jako bonus

U nejrůznějších společností a dodavatelů dostanete záruční servis, ale co dělat s produkty po uplynutí záruční lhůty? Využijte možnosti a benefitu, kterým je pozáruční servis. Bližší informace o záručních lhůtách a servisu jak pro Českou republiku, tak i Slovensko, najdete také na webu prodejce. Neváhejte proto a vsaďte na produkty a služby, které se vyplatí a budou mít pro vás smysl z dlouhodobějšího hlediska.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667