Dovolená Itálie plná nevšedních zážitků

Dovolená Itálie plná zážitků
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 29.7.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Letní rodinná dovolená může nabývat nejrůznějších podob. Pakliže chcete opustit stereotyp v tuzemských kempech a zažít opravdovou exotiku, vyrazte do Itálie. Poznejte pověstný ostrov Sicílie, jezero Lago di Garda a další oblasti. To vše v kombinaci s profesionální cestovní kanceláří.

Itálie láká každoročně stále více českých občanů, kteří sází na relativní blízkost výjimečných míst, přijatelné pořizovací náklady a specifickou tamní kulturu. Je to především ostrov Sicílie a jeho hlavní město Palermo, včetně nejznámější sopky Etny. Pokud milujete rozpálený písek, čisté moře a slunné podnebí, je nejvyšší čas vyrazit.

Sicílie má rozhodně co nabídnout

Dovolená Itálie v podání tohoto ostrova přináší poznání, pamětihodnosti, objevování, překrásné scenérie a osobitou gastronomii. Navštivte lokality, jako jsou Katánie, Marsala, Sciacca a Portorosa. Prohlédněte si přístavní destinace, kde na vás dýchne potřebná romance, klid a svěží přímořský vzduch.

To je Sicílie v celé svojí kráse s rozmanitým pobřežím omílaným dvěma vodními plochami – Jónské a Tyrhénské moře.

A pokud si užijete jedinečné atmosféry daného místa, není nic jednoduššího, než se posunout zase o kus dál. Jezero Lago di Garda vám poodhalí, jak vypadá skutečná středomořská vegetace.

Největší italské jezero Lago di Garda

Ať už dáváte přednost relaxaci nebo sportovním aktivitám, naplní Lago di Garda vaše potřeby do nejmenšího detailu. Na jednu stranu okusíte silný vítr při windsurfingu, jindy zase nezapomenutelné výhledy díky horolezeckým výpravám.

Letošní dovolená Itálie, to může být něco více, než jen povalování se na pláži. Rezervujte si zájezdy do těchto oblíbených destinací a vyrazte s cestovní kanceláří Color Travel, jež na trhu působí více, jak 17 let. Profesionální servis, nízké ceny a nadstandardní zázemí jsou naprostou samozřejmostí.

Témata: Itálie, Dovolená Itálie, Léto v Itálii, Sicílie | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300