Hutní materiál pro libovolné stavební práce

Hutní materiál
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 29.7.2016 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Hutní materiál nachází největší uplatnění především ve stavebnictví a v průmyslové oblasti. Tam tvoří téměř nepostradatelnou součást nejrůznějších pracovních úkonů a je zapotřebí při výstavbě konstrukcí. Mezi dosti poptávané doplňky se řadí plechy a kari sítě.

Jestliže se chystáte na betonování větších ploch či základových desek nebo hledáte vhodné řešení z pohledu praktického a dlouhodobého zastřešení, bude vám nápomocen hutní materiál vysoké kvality. Produkty, s nimiž docílíte výsledného stavu, precizního provedení a dlouhé životnosti.

Plechy odolávající povětrnostním podmínkám

Normalizované plechy válcované za studena i za tepla mají velice široké upotřebení. Jejich prvotřídní zpracování se promítá hlavně do mechanické odolnosti, a to jak proti hrubému poškození, tak nežádoucím povětrnostním vlivům.

Plechy lze nejčastěji použít na zakrytí střech, výjimkou však nejsou ani stěny či nášlapné plochy. V této souvislosti je možné vybírat mezi vlnitými a děrovanými plechy, popřípadě z těch pozinkovaných nebo ve variantě rýha a slza.

Kari sítě do betonu

Hutní materiál vhodný pro betonování. Přesně tak lze označit kari sítě zhotovené ze žebírkového drátu dle příslušných norem a specifikací. V závislosti na charakteru užití jsou k dispozici odlišné průměry drátů, rozteče jednotlivých ok, celkové délky a šířky.

Hutní materiál od specialistů

Pokud vyžadujete opravdu kvalitní kari sítě a plechy, zaměřte se na produktovou nabídku společnosti Technimat s.r.o., v jejímž pestrém portfoliu si dokáže vybrat každý stavitel a domácí kutil. Produkty splňující normy ISO, s nimiž docílíte daleko pevnějších a propracovanějších stavebních úkonů.

Využijte hlavní potenciál hutního materiálu a zakomponujte jej do libovolných oblastí. Výše uvedený subjekt navíc splní jakékoliv individuální požadavky zákazníků.

Témata: hutní materiál, kari sítě, sítě do betonu kari, plechy, trubky, jakly | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300