Realitní kancelář Vám nabídne komplexní služby

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2018 | Reality, bydlení

Spousta zákazníků jen z povzdálí sleduje činnost realitních kanceláří a není si jistá využitím jejich služeb. Happy House Rentals je jednou z nich a ráda by vás seznámila se svým programem, který oslovil již nejednoho z vás.

Koupě nemovitosti

Základní službou, která je pro realitní kancelář charakteristická je katalog čítající různé nemovitosti. Pokud se tedy rozhodnete přijít na konzultaci se zájmem o dům, byt, garáž či jiné prostory, náš realitní makléř se vám začne věnovat a bude se snažit vybrat z nabídky Happy House Rentals tu nejlepší možnost právě pro vás.

Prodej či pronájem prostor

Do realitní kanceláře můžete zavítat nejen, když hledáte nové bydlení, ale také když nevíte, kdo by se mohl stát novým majitelem vaší nemovitosti, kterou již nepoužíváte. Lidé, kteří se nevěnují denně realitám, nemají tolik reklamního prostoru jako realitní kancelář. Proto postačí navázat kontakt s Happy House Rentals a všechny starosti můžete hodit za hlavu.

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí, jako jedna z dalších nabízených služeb potěší hlavně ty, kteří se nechtějí své nemovitosti zbavit nadobro, ale spíše by ji rádi pronajímali. Zde nadchází problém jako v předchozím případě, týkající se hlavně marketingu. Realitní makléři se chopí situace a najdou vhodného kandidáta pro vaši nemovitost, zajistí předání klíčů, schůzky s novými majiteli, řešení potíží, zavedení telefonních služeb a případně i výběr nájmu a správu bytu po celou dobu smlouvy. Tuto službu platíte až od doby, kdy je byt pronajat a podepsaná smlouva. Ušetříte tak čas s realitními kancelářemi, které se nechávají platit již od počátku vašeho obchodního vztahu. Od odby nájmu je vyplácen jak majitel tak přiměřenou částkou také realitní kancelář. Majitel se zbaví starostí a strachu o svou nemovitost a Happy House Rentals bude vše držet pod kontrolou a vždy vás dostatečně informovat a radit se s vámi.

Ostatní služby

Ani tím nekončí pestrá škála služeb. Realitní kancelář se dokáže postarat i o vaše stěhování. Vše potřebné zabalí, převeze a usnadní tak dlouhé hodiny či dny plné práce. Pomoc nabízí i ve sféře finanční prostřednictvím hypotečních úvěrů.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667