Skočte do pracovního nasazení v nové obuvi

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2018 | Průmysl, energetika

Obuv je základ vždy a všude. Ať už jdete na turistický výlet či se jen procházíte s přáteli po městě. Ani v pracovním prostředí tomu není jinak a botám zde přikládáme velký důraz. Nejde zde už jen o otázku stylu a pohodlnosti, ale především o praktičnost a bezpečnost. Ovšem to, že je větší důraz pokládán účelnosti neznamená, že neexistují boty, které by i dobře vypadaly.

Vše potřebné na jednom místě

Letní pracovní obuv nabízí perfektní složení všech těchto požadovaných kriterií. Již samotný výběr na eshopu www.rucedozadu.cz skýtá nepřeberné množství různých druhů.

Pracovní polobotky

Pevný materiál je zde snad tím nejdůležitějším aspektem. Všimnout si ho můžeme již při prvním pohledu na boty. Polobotky jak je známo končí stejně jako ty pracovní u kotníku a neomezují tak pohyb nohy. Aby držely pevně na svém místě, jsou doplněny o pevné šněrování, které si sami dle svých potřeb přizpůsobíte. Vedle výběru z kvalitních značek jako je Heckel, Moleda, nebo Canis lze určit filtrování obuvi podle velikosti či barevného provedení.

Pracovní holeňová obuv

Letní pracovní obuv může být, jak již bylo zmíněno pouze kotníková, ale přejete-li si pevnější stavbu, nejen v oblasti chodidla, ale také celé spodní části nohy, je varianta holeňové obuvi perfektní právě pro vás. Šněrování je přivedeno až na horní díl, a tímto způsobem lze dostatečně utáhnout.

Pracovní pantofle a sandály

Jedná se o otevřené zpracování boty, které nabízí nižší ochranu než výše zmíněné typy, ale na druhou stranu nabízejí komfort v letním počasí. Pokud se letní teploty budou šplhat vysoko, stačí nazout a opřít se do práce. Vybírat lze z kusů s mírnými větracími otvory, až po úplně otevřené boty, ve kterých se noha nebude přehřívat.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667