Odjíždíte pryč a řešíte dilema: kdo se postará o mou nemovitost? Máme řešení!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2017 | Reality, bydlení

Čas od času si s námi osud pěkně pohraje a připraví nám do cesty příležitosti, kterým se jen těžko říká ne. Může to být například možnost odjet pracovně na několik měsíců do jiné země, vycestovat můžete i v rámci dalšího vzdělání nebo prostě jen tak. Nikdy nevíte, co si na vás život připraví, ale pokud to bude výzva zajímavá, byla by škoda, pokud byste se jí vzdali. Možná vás ale drží zkrátka představa, že zatímco vy budete pryč, nebude se mít kdo postarat o vaši nemovitost, kterou máte ve vlastnictví. A víte co? My bychom jeden nápad přeci jen měli!

Říká vám něco pojem správa nemovitostí?

Slyšeli jste již někdy o termínu známém jako správa nemovitostí? Pokud ne, pak vás s tímto pojmem rádi seznámíme, protože právě tohle by vám mohlo vytrhnout trn z paty. Jedná se o službu poskytovanou realitní kanceláří v Praze, která převezme starost o vaši nemovitost na vlastní bedra a vám tak výrazně odlehčí od starostí. A co to znamená pro vás? Že budete moci odjet kamkoli a na jak chcete dlouho, aniž by vás doma držela představa, že tu za sebou necháte nemovitost doslova ladem skladem.

Když budete pryč déle, nechte nemovitost vydělávat

Realitní kancelář v rámci této služby poskytuje vícero věcí. Jestliže nechcete, aby vaše nemovitost zůstala bez povšimnutí, ale zároveň nemáte zájem ji pronajímat, postará se o pravidelné kontroly, přebírání pošty a placení vašich závazků. Pokud ale odjíždíte na delší dobu a nejste proti tomu, aby se vaše nemovitost pronajímala a vytvořila vám tak pasivní příjem, pak i v tomto případě vám realitní kancelář pomůže.

Jak to funguje?

Teď se možná ptáte, jak to všechno funguje? Realitní kancelář od vás převezme klíče od nemovitosti, postará se o kvalitní reklamu na inzertních serverech a vybere potencionálního zájemce o pronájem. S tím sepíše řádnou smlouvu, bude od něho vybírat nájemné, případně u sebe uchová vybranou kauci. Zajistí veškerý servis, na konci pronájmu se postará o řádné odubytování nájemce a vrátí vám byt v původním stavu.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667