Máte vyřešenou otázku stínění?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 29.6.2017 | Reality, bydlení

Na příchod léta se zpravidla všichni těšíme. Po studené zimě a nepříliš příznivém jaru, kdy teploty ještě hodně kolísají, a počasí je nevyzpytatelné, se horkých dní plných sluníčka a nebe bez jediného mráčku nemůžeme dočkat. Jenže pak přijdou dny, kdy je nám sluníčko tak trochu na obtíž. Bez pozvání se vetře do našich domácností, které okamžitě vyhřeje a nám tak znemožňuje pobyt doma, když se zde chceme oproti prostředí venku ochladit.

A jak se proti sluníčku bráníte vy?

A teď jedna otázka mířená přímo na vás: jak řešíte otázku stínění vy? Máte v oknech žaluzie nebo rolety, které byly hitem před několika lety? Nebo snad nemáte v oknech kromě záclon vůbec nic a sluníčko se k vám domů pozve kdykoli se mu zachce? V tom případě víme o jednom řešení, které by vás mohlo zbavit dotěrných slunečních paprsků a zabránit tomu, aby u vás doma už dopoledne bylo k nevydržení. Máme na mysli venkovní žaluzie Praha, které zabrání sluníčku bez dovolení vstupovat skrze okna do vaší domácnosti a vám tak nabídnou možnost rozhodovat o jeho přítomnosti.

Zní to dobře, viďte?

Taky jste teď zavřeli oči a představili si, jak by to bylo báječné, pokud byste o proudění slunečního světla k vám domů mohli rozhodovat vy sami? Pak není nad čím váhat, venkovní rolety Praha jsou tím pravým řešením pro vás a navíc s sebou přináší hned několik dalších výhod. Kromě toho, že vás ochrání před sluníčkem, prodlouží i životnost vašich oken. Ta nebudou vystavena přírodním podmínkám a udrží si tak svou kvalitu o mnoho let více. Další výhodou je menší hluk přicházející zvenčí, protože rolety fungují i jako zvuková izolace.

Snadná instalace a pohodlné bydlení

Jestliže se nám podařilo získat vaši pozornost, určitě se teď ptáte, kde vám tento luxus dopřejí? Zavítejte na stránky markupstudio.cz zabývající se prodejem a instalací venkovních rolet a žaluzií. Poskytnou vám odborné poradenství i servis se vším všudy.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667