STAR-CCM+ v11.04 umožňuje inženýrům rychleji a s větší jistotou dospět k rozhodnutím v oblasti kritického plánování

CD-adapco's STAR-CCM+ je součást portfolia Siemens Simcenter, komplexní řady simulací a testových řešení
Zadavatel: Marketwired, LP. | 29.6.2016 | Telekomunikace, IT

NEW YORK, NY a LONDÝN, SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ CD-adapco, světový poskytovatel mnohaoborových inženýrských simulací a softwaru pro průzkum plánování, dnes oznámil vydání STAR-CCM+®v11.04, jakožto v daném odvětví nejlepšího inženýrského simulačního nástroje. Uvedení tohoto produktu na trh má za cíl umožnit inženýrům v různých odvětvích rychleji a s větší jistotou dospět krozhodnutím v oblasti kritického plánování pomocí nových možností modelingu, vylepšených simulačních pracovních postupů a snížení celkového času potřebného k nalezení řešení.

„STAR-CCM+ v11.04 se i nadále zaměřuje na zvýšení efektivity inženýrů a umožňuje jim objevit lepší designy rychleji,“ uvedl Jean-Claude Ercolanelli, Senior VP pro produktový management společnostiCD-adapco. „Uvedení tohoto řešení se také vztahuje na pokrytí aplikací v odvětvích, jakými jsou turbostrojírenství, námořnictví, petrochemický průmysl, letectví, pozemní doprava a elektrotechnika.“

14. června společnost Siemens oznámila, že STAR-CCM+ je součástí portfolia Simcenter™, komplexní řady simulací a testových řešení pro prediktivní inženýrské analýzy. Účelem Simcentera je pomocispolečnostem s rozvojem zdvojených digitálních, které mohou předvídat skutečné chování produktů a řešit komplexní inženýrské výzvy.

„Jsme nadšeni z faktu, že STAR-CCM+ je nyní součástí portfolia Simcenter, a jsme na to náležitě hrdí“, uvedl Ercolanelli. „Siemens vytváří silnou řadu simulačních a testových řešení, což naši misipodporuje v umožňování zákazníkům dříve a přesněji předpovědět produktovou výkonnost v průběhu celého životního cyklu. Naše neustálé zaměření na účelová uvedení nových produktů, kombinovaná vespolupráci s portfoliem Simcenter, vyúsťuje v lepší výkonnost a inovativnější produkty.“

STAR-CCM+ v11.04 má mnoho nových vlastností inspirovaných nápady zaslanými na IdeaStorm, zákaznické inovativní fórum společnosti CD-adapco. Zahrnují:

  • Rozšířená mnohofázová simulace pro zákazníky z odvětví turbo strojírenství pro použití u čerpadel a kompresorů mokrého plynu.
  • Lepší přesnost a rychlejší nalezení řešení pro zákazníky z oblasti námořnictví a petrochemického průmyslu díky novému modelu ovlivňování vln a automatická časově daná úprava přechodných chodů.
  • Zrychlené řešení pro zákazníky z oblasti letectví a pozemní dopravy díky umožnění stabilních simulací kapalných tenkých vrstev, když je ho třeba, pro použití např. při řízení vody a námrazy v letectví.
  • Zvýšená flexibilita a snadné použití pro zákazníky z oblasti pozemní dopravy a elektrotechniky, když modelování konjuguje převod tepla ve složených laminátových strukturách.
  • Úvod do elektromagnetické metody 3D konečných prvků, rozšíření multifyzikální platformy STAR-CCM+ k modelování elektromagnetických problematik pro využití u elektrických strojů,transformátorů a plazmových zařízení.

O společnosti CD-adapco

CD-adapco (http://www.cd-adapco.com) je společnost působící po celém světě v oblasti strojírenských simulací. Má jedinečný pohled na mnohaoborový průzkum plánování (MDX). Strojírenské simulaceposkytují nejspolehlivější tok informací do plánovacího procesu, který řídí inovaci a snižuje náklady rozvoje produktů. Simulační nástroje společnosti CD-adapco v čele s STAR-CCM+® umožňujízákazníkům objevit lepší a rychlejší design. Řešení této společnosti zahrnují široké spekrum strojírenských disciplín, včetně počítačové dynamiky kapalin (CFD), počítačové mechaniky pevných částic(CSM), přenosu tepla, dynamiky částic, reagujícího toku, elekrochemie, akustiky a reologie. V průměru společnost CD-adapco zvýšila své tržby při konstantních měnách o více než 12 procent ročně vposledních třech letech. CD-adapco zaměstnává přes 900 talentovaných jedinců pracujících ve 40 strategických lokalitách po celém světě.

Kontakt pro tisk
Todd Mavreles
CD-adapco
todd.mavreles@cd-adapco.com
(+1) 713 334 4311

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com