TV Fajnrock nyní i online a zdarma

Zadavatel: Roman Ernst | 29.6.2014 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Rockeři, milovníci tvrdší hudby a další příznivci velkých českých i světových kapel mají další možnost, jak a kde sledovat své oblíbence. Mladá česká televize Fajnrock vysílá online i na webu Spustit.cz, kde je možné sledovat ji kdykoliv a zdarma.

Videoklipy, hudební ukázky, přenosy z velkolepých koncertů světových kapel nebo známých rockových zpěváků, to vše přehledně rozdělené do různých pořadů i žánrů. TV Fajnrock toho pro nadšence do rocku a příbuzných stylů nabízí tolik, že se často nechtějí ani odtrhnout od televize. Jenže bohužel není běžně k naladění. Zato online ji můžete sledovat v kteroukoliv denní i noční dobu, doma, venku, v práci nebo o přestávkách ve škole. Online vysílání na Spustit.cz je dostupné pro kohokoliv a stačí k němu mít jen internet – pak už je jedno, jestli si vezmete počítač nebo chytrý telefon.

Soutěže i profily

TV Fajnrock vznikla sice teprve v květnu 2012, ale ostatním hudebním televizím se v lecčems vymyká. Dává velký prostor velkým jménům a nedělá jí problém odvysílat třeba i celý koncert. Často jsou na ní k vidění i profily různých kapel a zpěváků a hudební rozpětí se táhne zhruba od 60. let až do současnosti. Mimo slavná jména se tam objevují i menší, ne tolik známé skupiny, které mají potenciál, ale ještě se nestihly proslavit. A televize pořádá i nejrůznější soutěže, a to třeba pro mladé rockery. Sledují ji proto všechny ročníky a nadšeni jsou z ní všichni.

Jako kulisa

Výhodou této televize je oproti těm běžným, že si ji můžete pustit jako kulisu. Pokud zrovna nechcete sledovat videoklipy a stačí vám jen poslouchat hudbu vašeho srdce, jednoduše si na Spustit.cz dvěma kliknutími naladíte TV Fajnrock a pak si jdete dělat svou práci. A nebo celou stránku zminimalizujete a děláte na počítači něco jiného. A přesto zůstáváte pořád v obraze a nikdo a nic vás nemůže rozladit a vykolejit.

Témata: TV Fajnrock | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika