Zimní pracovní bundy i do velmi chladného počasí

Zadavatel: Topranker.cz s.r.o. | 29.4.2018 | Stavebnictví

Zvláště při práci venku v mrazu je kvalitní zimní pracovní bunda naprostou samozřejmostí. To platí zejména v případě, kdy bývá pobyt venku dlouhodobý a za jakéhokoliv počasí. Pokud budete muset řešit, že vám zrovna není nijak příjemně, trápí vás chlad a oděv vám není pohodlný, stěží se budete plně koncentrovat na práci. Pro zajištění vlastní pohody můžete vybrat některou z námi nabízených bund.

Výběr odpovídající požadavkům

Ochrannou bundu můžete vybrat dle požadavků tak, aby vám co nejvíce vyhovovala. V naší nabídce naleznete bundy disponující prodlouženou zadní částí, zapínáním na zip se dvěma jezdci, vnitřní větruvzdornou a mrazuvzdornou vrstvou. Na povrchu bývá též úprava odolná vůči vodě a olejům.

Bundy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou vybaveny dostatečným množstvím uzavíratelných kapes. U některých jsou k dispozici též skryté kapsy vhodné na uložení dokladů nebo jiných důležitých dokumentů.

Bezpečí při práci

Pokud vykonáváte práci v prostředí, kde je zapotřebí zvýšené opatrnosti, oceníte bundy z naší nabídky, které jsou opatřené reflexními prvky. Mohou být umístěné na předním i zadním dílu bundy, na rukávech. Výrazně tak s jejich používáním snížíte riziko úrazu při práci.

Zimní pracovní bundy zajistí tepelný komfort

Zimní pracovní bundy jsou svoji strukturou koncipovány tak, aby vám zajistily pohodlí i v opravdu mrazivém počasí. Za to je zodpovědné zejména rozvržení jednotlivých vrstev tkaniny, ale i další praktická vylepšení.

Kvalitní materiál

Vnější vrstva bundy je tvořena tkaninou s polyuretanovou voděodolnou a větruvzdornou úpravou, dále je zde izolační vložka. Použitý materiál je velmi kvalitní – udávaná hodnota pro vodotěsnost je 10000 mm vodního sloupce, paropropustnost 8000 g/ m2/24 h. Tkaniny disponují různým stupněm pevnosti.

Užitečné drobnosti

Kromě samotných izolačních vrstev bundy vás před chladem ochrání i vysoký límec zateplený měkkým fleecem. Využijete také odepínatelnou kapuci, která může být lemována kožešinou. Proti větru zároveň chrání stahovací šňůrky umístěné v dolní části bundy.

Nepostradatelný společník

 

Bundy z naší nabídky se pro vás stanou vynikajícím partnerem při jakékoliv práci. Zajistí vám potřebné teplo, nebudou vás omezovat v pohybu a podpoří i vaše bezpečí.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Topranker.cz s.r.o.
Pod pekárnami 245/10
190 00 Praha 9
Česká republika
info@topranker.cz
Tel: +420 775 060 843