Pracovní Softshellové Bundy – Oceňte jejich přednosti

Zadavatel: Topranker.cz s.r.o. | 29.4.2018 | Stavebnictví

Během sychravého nebo chladnějšího počasí vám mohou přijít vhod pracovní softshellové bundy. Uchrání vás proti větru, ale zároveň zajistí potřebnou prodyšnost. Na nošení jsou velmi pohodlné a příjemné.

Výhody softshellu

Tento funkční materiál dokáže čelit mnoha nástrahám počasí. Je voděodolný, ochrání proti větru, je prodyšný, pružný a nenáročný na údržbu. Oblečení z tohoto materiálu je velmi pohodlné, přizpůsobí se vám při pohybu a nijak vás neomezuje. Softshellové oblečení je vhodné i při výkonu velmi náročných aktivit. Díky jeho prodyšnosti se v něm totiž zpotíte pouze minimálně.

Pracovní Softshellové Bundy – Praktičtí společníci

Velkou předností softshellových bund je skutečnost, že vám nahradí více vrstev oblečení. Je to zejména díky uspořádání materiálu. Bundy obsahují i další drobnosti, které se vám mohou hodit, a zajistí vám potřebné pohodlí.

Inteligentní vrstvení

Vrchní vrstva je tvořena polyesterem a spandexem s nepromokavou úpravou, pod ním se nachází termoplastická polyuretanová membrána a vnitřní vrstva je tvořena fleecem. Voděodolnost střední membrány se pohybuje kolem 8000 mm vodního sloupce, paropropustnost 3000 g/ m2/24 h. U bund v naší nabídce si můžete být jisti kvalitou použitého materiálu.

Užitečná vylepšení

Bundy z naší nabídky mají odepínatelné kapuce, rukávy zatahovatelné na suchý zip a prodloužený zadní díl. Zadní část bundy má též možnost regulace obvodu díky elastické tkanici. Pro zajištění vašeho bezpečí jsou na oblečení reflexní prvky. Ty se nachází v různých místech na středu bundy, ale i na rukávech. Bundy nabízí dostatečné množství uzavíratelných kapes vně i uvnitř. Veškeré zipy těchto bund jsou voděodolné.

Softshell vás nadchne

Právě díky unikátnímu řízení vlhkosti je softshell považován za zázračný materiál. Použité střihy bund z naší nabídky i pružnost materiálu umožní přizpůsobení se anatomickým zvláštnostem postavy. Naleznete u nás slušivé bundy, které se nebudete stydět obléknout při výkonu své profese i ve volném čase.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Topranker.cz s.r.o.
Pod pekárnami 245/10
190 00 Praha 9
Česká republika
info@topranker.cz
Tel: +420 775 060 843