Zajištění sídla pro obchodní společnost

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 29.4.2014 | Služby

Hradec Králové (Pressweb) - Hledáte pro svou obchodní společnost vhodné sídlo? Navštivte webové stránky www.sidlo-firmy-poskytnuti.cz, na kterých zjistíte, jakým způsobem si jej zajistit. V případě vlastní firmy se vám nabízí několik možností. Prostory pro svou firmu si můžete zakoupit, pronajmout nebo se rozhodnout využít služeb virtuální kanceláře.

Na webových stránkách najdete informace o založení i o prodeji s.r.o., který s virtuálními kancelářemi úzce souvisí. Ke koupené ready made firmě si právě tímto způsobem sídlo zajistíte snadno a rychle. Virtuální kancelář představuje pouze adresu, pod kterou se budete prezentovat. Prostory můžete příležitostně využívat pro různé schůzky a pro jednání.

I pokud už podnikáte, můžete své sídlo firmy přesunout do některé lukrativnější oblasti. Sídlo firmy je dobré volit podle regionu, na který cílíte. Například v Praze můžete oslovit více zákazníků a obchodních partnerů než někde v malém odlehlém městečku nebo na venkově.

Témata: sídlo firmy | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854