Zbrusu nový byt na míru od Geosan Development

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 29.4.2014 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Nabídek na prodej nových bytů je po celé ČR poměrně hodně, zejména pak v hlavním městě. Nachází se téměř na každém kroku a pro potenciální zájemce o nový domov je pak pochopitelně složité si některý vybrat. Často si neví rady, neboť developerské společnosti slibují to nejlepší a nejmodernější bydlení. Dobrým vodítkem při výběru bytu jsou spolehlivé reference. Takové má kupříkladu společnost Geosan Development, jež se soustředí na výstavbu nových bytů hlavně v Praze.

Specialisté na nové byty

Geosan Development, jedna z předních developerských společností v ČR, působí ve svém oboru již hezkou řádku let, konkrétně od roku 1998. U projektů, které má úspěšně za sebou, stejně tak jako u těch současných, klade velký důraz na moderní požadavky doby a potřeby klientů. Výstavba nových bytů probíhá vždy v pečlivě vybraných pražských lokalitách, jež mohou nabídnout svým obyvatelům maximální komfort. Geosan Development se soustředí na prodej bytů s veškerým servisem, který k tomu patří, od výběru bytu až po vybavení.

Informace o nových bytech

Potenciální zájemci o nové bydlení mohou čerpat informace o současných a již realizovaných projektech společnosti Geosan Development z různých médií. Nejužitečnějším je bezesporu internet. Společnost má svou webovou prezentaci a provozuje také stránky, které jsou zaměřeny na konkrétní projekty. Zde lze nalézt vše potřebné, nechybí detailní informace o nových bytech, včetně návrhů novostaveb a bytů ve vizuální podobě. Dokončené projekty jsou doplněny reálnými fotografiemi. Výhodou využití internetových stránek je možnost si vyfiltrovat byt podle zadaných parametrů, jimiž je lokalita, cena, dispoziční řešení a další kritéria.

Deosan Development také provozuje online magazín o bydlení na stránce www.bydleme.cz. Klienti a široká veřejnost zde najdou články zaměřené na bydlení, jež mohou být zdrojem inspirace, informací, tipů a rad. Každý nově připravovaný a vznikající projekt je na magazínu rovněž představen.

Nový byt na míru

U prodeje nových bytů může být často nevýhodou jedna věc. Kupující si vyberou daný byt, nicméně na jeho podobě od A po Z se nepodílejí. Obvykle má byt již nějakou konkrétní podobu a je prodáván včetně určitých zařizovacích předmětů. Maximálně si může zájemce něco předem vybrat, ale některé věci jsou prostě dané. Jenže trefit se do vkusu nového majitele není vůbec snadné, a proto nemusí potenciálnímu kupci vše přesně vyhovovat. A to je špatně! Nový domov by měl z každého pohledu splňovat přání svého majitele. Na to Geosan Development myslí u aktuálního projektu Liberty Building. Skrze webové stránky si může potenciální zájemce navrhnout podobu interiéru svého bytu díky 3D virtuálnímu dekoratéru. Vybrat je možné nejen vybavení, ale připadají v úvahu i změny dispozic. Jedná se o jediný web s prodejem bytů, který tuto službu nabízí.

 

Témata: Prodej bytů | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.