Vlastní server vám zajišťuje dohled nad daty a aplikacemi

Vlastní server
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 29.3.2017 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Podnikání na internetu se vám daří, máte desítky webů, různé hostingy, takže se v tom začínáte ztrácet? Už je čas, abyste si pořídili vlastní server. Že nemáte žádné prostory ani IT oddělení? Nevadí. Vlastní server můžete mít ve výkonném datovém středisku, kde je zajištěn servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vlastní server si přivezete a technici střediska ho instalují. Můžete využít vlastního servisu a obsluhy, nebo si najmout techniky ze střediska. Mohou monitorovat vaše datové toky, instalovat nový software, doporučovat vhodné aplikace. Pro opravy je ve středisku k dispozici nářadí a spojovací materiál.

VPS neboli virtuální privátní server

Můžete mí také vlastní serverVPS, což je virtuální privátní server.VPS běží na fyzickém počítačovém stroji, kde hardware využívají i další zákazníci, ale každý má svůj vlastní virtuální prostor. VPS zajišťuje, že do vašeho datového prostoru nikdo nesmí, jste bezpečně chráněn, stejně jako vaše data i aplikace. Vlastní server ve formě VPS využívají firmy, jejichž datová činnost není příliš velká, ale jsou období, kdy potřebují přenášet velké množství dat nebo se zvýší kapacita jejich mailové komunikace.

Chcete vlastní server nebo pronájem serveru?

Vlastní server je výhodný, když máte více než 10 domén, používáte vlastní verze programů nebo potřebujete mít stálý dohled nad kvalitou aplikací. Například společnost VSHosting disponuje nejmodernějším datacentrem ve střední Evropě s technologií úrovně TIER IV.  Má dostatečný prostor, kde můžete mít umístěn vlastní server, vaši technici k němu mají kdykoli přístup, k dispozici je samoobsluha nářadí a spojovacího materiálu. Můžete však využít další služby, například dedikované servery, managed servery či cloud řešení. V datacentru je 8 000 serverů, záložní energetické zdroje i výkonné chlazení.

Témata: vlastní server, server park, VPS, VPS levně, VPS rychle, server | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300