Hotel Belvedere Praha válcuje konkurenci nabídkou i cenami!

Zadavatel: Janák Karel | 29.3.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Hoteliéři i majitelé penzionů, hostelů i ubytoven svádí tvrdý boj o každého hosta. Každý rok se zvyšuje počet turistů, kteří míří do Prahy za poznáním i těch, kdo v hlavním městě musí přespat kvůli pracovním povinnostem. Většina lidí hledá komfort, bydlení v centru a současně preferují nízkou cenu. Kombinaci všech 3 podmínek nabízí Hotel Belvedere Praha, a nejen tím válcuje konkurenci.

Luxus 4 hvězdiček nedaleko Pražského hradu

Belvedere je luxusní pražský hotel, který se nachází na adrese Milady Horákové 19, Praha 7. V docházkové vzdálenosti je Pražský hrad, Národní technické muzeum, Letná, Veletržní palác, Národní galerie a další zajímavá místa. Nedaleko hotelu se nachází i stanice metra Vltavská či stanice tramvají. Není to ale jen strategická poloha, která hosty do hotelu láká.

Hotel v Praze u Letné nabízí 149 moderních pokojů. K dispozici jsou 1, 2 i 3 lůžkové pokoje. Tím ale nabídka nekončí. Kromě nich má hotel exekutivní pokoj, který nabízí maximální soukromí. Pokoj má totiž samostatný vchod a nadstandardní vybavení. Pro náročné jsou připraveny ještě junior suity. K jejich vybavení patří například i nespresso kávovar, na pokojích mají hosté k dispozici prostornou koupelnu. Všechny pokoje jsou pokryty wifi internetovým připojením.

Výhodné balíčky

Konkurenční výhodou hotelu jsou akční balíčky, díky kterým je ubytování Praha ještě výhodnější. První speciální nabídkou je „Zůstaň 4 noci, zaplať pouze 3“. Na své si přijdou i ti, kdo míří do Prahy na výlet. Pro ty je připraven balíček „ZOO Praha“. Obsahuje jednu noc v hotelu se snídaní a k tomu vstupné do Pražské ZOO v ceně 8 EUR na osobu a ještě mapu ZOO. Pokud míříte do Prahy za poznáním, podívejte se ještě na tyto další tipy na výlety. V nabídce je také relaxační balíček. Ten zahrnuje 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji, láhev sektu a masáž dle vlastního výběru v thajském masážním salonu pro 2 osoby.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon 01.jpg56.2 KB
Image icon 02.jpg47.41 KB
Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.