Novicom se účastní konference ISSS 2016

Společnost Novicom se účastní již 19. ročníku konference ISSS/V4DIS 2016, která probíhá ve dnech 4. až 5. dubna 2016 v kongresovém centru Aldis, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové.
Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 29.3.2016 | Telekomunikace, IT

Hradec Králové/Praha (Pressweb) - Společnost Novicom (www.novicom.cz) se účastní již 19. ročníku konference ISSS/V4DIS 2016, která probíhá ve dnech 4. až 5. dubna 2016 v kongresovém centru Aldis, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové.

Zástupce společnosti můžete navštívit na společném stánku, kde se Novicom bude prezentovat společně s obchodními partnery - sdružením Network Security Monitoring Cluster (NSMC), společnostmi AXENTA a.s. a SODATSW spol. s.r.o.

Přednášky společnosti Novicom a jednotlivých partnerů proběhnou v úterý 5. dubna 2016 ve Velkém sále, přibližně od 11.50 do 12.30 hodin.

Témata přednášek:
NSMC po roce účinnosti Zákona o kybernetické bezpečnosti (Ing. Jiří Sedláček, NSMC)
Ochrana dat ve 21. století (Martin Ondráček, SODATSW spol. s r.o.)
Integrovaný DDI/NAC nástroj – nezbytnost při budování kybernetické ochrany organizace (Jindřich Šavel, Novicom, s.r.o.)
Stavba a zkušenosti s provozem SOC (Ing. Lukáš Přibyl, AXENTA a.s.)

Kompletní program ISSS 2016 naleznete v odkaze zde: http://www.isss.cz/program.asp

Pár slov o konferenci ISSS 2016:
19. ročník renomované konference ISSS 2016 je zaměřený na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti. Jak se již stalo pravidlem, doprovodí ji také další ročník visegrádské konference V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society). V posledních letech se na akci pravidelně registruje více než 2300 hostů, během dvoudenního programu se odehraje zhruba 200 přednášek a diskusí a ve výstavní části se představí přes stovku dodavatelů technologií a služeb.

Oficiální záštitu 19. ročníku konference ISSS poskytli předseda Vlády České republiky Bohuslav Sobotka, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek, ministr vnitra Milan Chovanec, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Bartošek a Asociace krajů ČR. Visegrádskou konferenci V4DIS tradičně zaštítil místopředseda Senátu Parlamentu ČR Přemysl Sobotka.

Bližší informace o konferenci a registraci najdete na http://www.isss.cz/

Témata: kybernetická bezpečnost, cyber security, ICT bezpečnost | Region: Královehradecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je česká soukromá společnost, která zaujímá významné postavení v oblasti tvorby nástrojů pro monitoring, správu a bezpečnost informačních technologií (IT) a komunikací. Zaměřuje se na vývoj řešení pro efektivní, spolehlivé a bezpečné fungování rozsáhlých a distribuovaných sítí.... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231