Vyřešte ve firmě jednoduše a rychle bezpečnost práce

Zadavatel: Seokonzult.cz | 27.12.2018 | Služby
bezpečnost práce

Věděli jste, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce nebo požární ochrana? Nebo možná vědí, že tyto zákonné povinnosti musí mít vyřešené, ale neřeší je, a v tom případě jim hrozí i statisícová či několikamilionová pokuta, kdyby přišla neohlášená kontrola ze státní správy. Jak jsme zmínili, bezpečnost práce a požární ochrana jsou dvě oblasti, které musí být ze zákona vyřešené, nezapomeňte tedy na to. Nezáleží na tom, jestli jste drobní živnostníci nebo velcí podnikatelé, povinnost mají všichni.

Pokud chcete podnikat bezpečně a dle zákona, vyřešte co nejdříve BOZP a PO ve vašem podniku. Samozřejmě pokud na to nemáte čas, existuje možnost svěřit se do rukou jiné firmy, která se na zmiňované oblasti zaměřuje. Jenže takových firem je mnoho, do jakých rukou jaké společnosti se vložit?

Doporučujeme firmu Extéria, s. r. o. Je nutné uvést na pravou míru, že ji doporučujeme nejen my, ale také lidé, kteří s firmou už přišli do styku.

Jaké jsou zkušenosti podnikatelů s firmou Extéria?

Pokud vás zajímají zkušenosti lidí, kteří už přišli do styku s firmou Extéria, doporučujeme se podívat na internet, kde najdete hromadu recenzí a referencí, jež v sobě obsahují právě zkušenosti těch, kteří jsou či byli klienty firmy.

Vesměs se vyzdvihuje nízká cena za kvalitní služby, taktéž se cení profesionální přístup, s nímž přistupují odborníci společnosti ke každému klientovi - nezávisle na tom, jestli se jedná o velkého podnikatele nebo o drobného živnostníka. Mimo jiné se cení i vyšperkovaná telefonická podpora, na kterou se dovoláte vždy, když je třeba.

Krátce o firmě Extéria

Firma Extéria, s. r. o. je přední firmou v České republice poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. V uplynulých letech se dostala také na Slovensko, kde také nabízí poradenství ve zmiňovaných oborech, které jsou ze zákona povinné.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Obrázek uživatele SEOkonzult.cz
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz