ALFA VERTICAL (Brno): Odborníci na rekonstrukce bytů

Chystáte si splnit sen o perfektním bydlení? Pokud jste si pořídili byt, který zatím neodpovídá vašim představám, nezbude vám, než se pustit do stavebních úprav.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 28.1.2016 | Reality, bydlení

Brno (Pressweb) - Stůjte nohama na zemi a objektivně posuďte, v jakém rozsahu má rekonstrukce smysl a jaký užitek vám reálně přinese. Leckterý majitel bytu má pocit, že stavební firmy mohou téměř vše – nakonec jsou nemile překvapeni výsledkem. Vy případným problémům předejdete tak, že se obrátíte na renomovanou firmu. V případě rekonstrukce bytu Brno je správnou volbou ALFA VERTICAL.

Na počátku je konzultace, na konci bydlení snů

Společnost ALFA VERTICAL se na trhu pohybuje přes 20 let a má bohaté zkušenosti s kompletními rekonstrukcemi bytů a provádí také výřezy do panelů. Vaše kroky k nové podobě bydlení začnou prvotní konzultací a vytvoření návrhu. Po jeho schválení následuje vytvoření projektu, nezbytná administrativa v podobě vyřizování stavebního povolení a konečně samotné stavební úpravy.

Komplexní služby od A do Z

ALFA VERTICAL je spolehlivý partner, který se postará i o vyklizení prostor, odvoz suti a ve finále také o montáž zařizovacích předmětů. Brněnská firma zákazníky neodmítá a můžete se na nic obrátit v souvislosti s libovolně velkou zakázkou. Drobné stavební úpravy nebo kompletní rekonstrukce bytového jádra Brno – kvalifikovaní řemeslníci vždy odvedou stoprocentní výsledek. Nemáte-li ucelenou představu o budoucí podobě interiéru, obraťte se na odborníky z architektonické kanceláře. Doporučí vám optimální řešení, které vám bude vyhovovat po finanční, estetické i funkční stránce.

Brněnská firma se samozřejmě postará také o zhotovení projektové dokumentace a dodání revizní zprávy a prohlášení o shodě ke všem specializacím. Bude vás zastupovat před úřady a zajistí všechna potřebná povolení. Další informace najdete na webových stránkách Alfa Vertical s.r.o.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.