Veterány můžete nechat renovovat v Brně

Je spousta lidí, mezi jejichž záliby patří sběratelství, nebo chcete-li vlastnictví veteránů. Někdo má jednoho, jiný i více. Pokud však chcete s veterány jezdit, je potřeba, aby byly v dobrém technickém stavu.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 29.1.2015 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Ne každá autoopravna vám poskytne služby, které souvisí s renovací veteránů. Pokud jste z Brna či jeho blízkého okolí, můžete se obrátit na Autodílny Kočer, s.r.o.

Komplexní i částečná renovace

Při renovaci veteránů se uplatňují zkušenosti, ale i manuální zručnost. Společnost Autodílny Kočer se zabývá jak částečnou, tak i celkovou renovací veteránů. Výhodou je, že obvykle většinu náhradních dílů si firma obstará sama, stejně tak provádí firma svépomoci i téměř všechny úkony. Jedná se zejména o karosářské práce, opravy a repasování dílů, dále potom renovace motorů, převodovek a podvozků.

Práce na historických vozidlech s určitou cenou musí probíhat s profesionalitou. Důležitý je individuální přístup. Jedině tak je možné z hromady plechu udělat zase takové vozidlo, na které byli právem pyšní vaši předci. Autodílna zajistí i čalounění interiéru veteránů, pískování a lakování, ale i často potřebné chromování či zinkování. Samozřejmostí je standardní záruka a její případné řešení.

Celý průběh renovace veteránů je zachycen fotodokumentací. To je efektivní nejen pro majitele repasovaných veteránů, ale přináší i možnost pohledu na postup všem potencionálním budoucím zájemcům o renovaci starých vozidel. Cena se různí, odvíjí se případ od případu – záleží na rozsahu prací, sháňce náhradních dílů a dalších specifikách.

Autoservis Brno poskytne většinu potřebných prací

Autoservis Brno však nepředstavuje pouze činnosti spojené s renovací veteránů. Poskytuje i další služby, které využije téměř každý majitel motorového vozidla. Namátkou zmiňme přípravu na STK, užitečné a tolik potřebné jarní a podzimní prohlídky a veškerý potřebný servis.

Na autodílnu se obrací i lidé, kteří řeší problémy či poptávku autobaterií v Brně. Autodílny Kočer poskytnou a zajistí kontrolu kapacity akumulátorů a doplnění elektrolytu, také služby jako jsou dobíjení akumulátoru či výměny akumulátorů.

Neméně důležitou oblastí z moderního motorismu jsou problematiky autoelektroniky, brzdové soustavy, motoru, výměny oleje, podvozkové části nebo výfukové soustavy. Nechybí ani zázemí pro pneuservis.

Sháníte-li autodílnu v Brně, která garantuje profesionální práci se zárukou spokojenosti, neuděláte chybu, pokud se obrátíte na Autodílny Kočer. Zkušení mechanici se již postarají o blaho vašeho osobního vozidla a to ať již nového, či staršího modelu, včetně prací na veteránech. Pro více informací se můžete podívat na jejich internetové stránky na adrese http://www.autodilny.com/!

Region: Jihomoravský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.